Niedziela, 24 października
Imieniny: Marcina, Rafała, Antoniego
Czytających: 913
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: Cast z kolejną Gazelą Biznesu

Sobota, 4 lutego 2017, 15:11
Aktualizacja: Niedziela, 5 lutego 2017, 11:14
Autor: red
Świebodzice: Cast z kolejną Gazelą Biznesu
Fot. UM Świebodzice
Kolejna, dobra wiadomość napłynęła ze środowiska biznesowego. Świebodzicka firma Cast otrzymała po raz trzeci SUPER Gazelę Biznesu oraz jedenastą statuetkę tej prestiżowej nagrody.

Serdecznie gratulujemy tym bardziej, że nasz producent folii stretch jest jedynym przedsiębiorstwem na Dolnym Śląsku z taką ilością wyróżnień.

Cast sp. j. jest czołowym producentem folii stretch ręcznych i maszynowych. Istnieje na rynku zaledwie 18 lat, a już stał się liczącym w Europie podmiotem, dostarczającym produkty największym sieciom handlowym, dużym centrom logistycznym oraz dystrybutorom materiałów opakowaniowych w całej Europie.

- Gazele Biznesu to ranking najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm. Cieszę się, że takie właśnie firmy funkcjonują w naszym mieście. Gratuluję Zarządowi i Pracowników firmy Cast prestiżowego wyróżnienia, które potwierdza najwyższe standardy i wdrażanie innowacyjnych rozwiązań – podkreśla burmistrz Bogdan Kożuchowicz.

Ranking Gazele Biznesu przygotowywany jest od 2000 roku przez Puls Biznesu. Gazela to synonim małej lub średniej firmy, która dzięki niezwykle dynamicznemu rozwojowi doskonale daje sobie radę wśród nawet znacznie większych konkurentów.

W każdej edycji rankingu badane są wyniki finansowe za pełne trzy poprzedzające lata.

Autorem rankingu jest wywiadownia gospodarcza Coface Poland, która jest odpowiedzialna za weryfikację danych finansowych zgłoszonych przedsiębiorstw.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group