• Wtorek, 22 października 2019
  • Godz. 21:09
  • Imieniny: Korduli, Filipa, Halki, Salomei
  • Czytających: 829
  • Zalogowanych: 0
  • Niezalogowany | Zaloguj | Rejestracja

Castle Party 2013

Wiadomości: Bolków
Poniedziałek, 8 lipca 2013, 11:13
Aktualizacja: 11:14
Autor: red.
Fot. archiwum
Zapraszamy na Castle Party 2013 – Dark Independent Festival. Dwudziesta edycja festiwalu muzyki z gatunku rocka gotyckiego odbędzie w Bolkowie w dniach 11–14 lipca.

W tym roku w Bolkowie wystąpią m.in. : LACRIMOSA, VNV NATION, CORVUS CORAX, ANNEKE VAN GIERSBERGEN, ICON OF COIL, KAT & ROMAN KOSTRZEWSKI, XIII STOLETI, ZEROMANCER, AESTHETIC PERFECTION, THE BEAUTY OF GEMINA, DECODED FEEDBACK.

Obszerne fotorelacje z Castle Party 2012 można zobaczyć tutaj:
Castle Party 2012-fotorelacja 1
Castle Party 2012-fotorelacja 2

Ponizej program imprezy Castle Party 2013

CZWARTEK - 11.07

Były kościół ewangelicki

18.00 - 18.40 - Splendor
18.55 - 19.35 - Victorians
19.50 - 20.45 - Batalion d'Amour
21.00 - 21.55 - Das Moon
22.10 - 23.30 - Agressiva 69
00.00 - 05.00 - ManieK & dMarek ( More Than A Party Jelenia Góra ) (ebm / industrial / dark-harsh electro / dark wave / synth-future pop)

Hacjenda

21:00 - 23:00 DJ Carl (Depresja Manekina / Sirrah) (PL) (FieldsOfTheNephilims, coldwave, new wave, goth-rock)
23:00 - 01:00 DJ Absinth (Depresja Manekina) (PL) (goth-rock, new wave, synth, glam, 80')
01:00 - 03:00 DJ Nephilim (Sanctuary.cz) (Prague, CZ) (gothic-rock, deathrock, 80')
03:00 - 05:00 DJ Silentorder & DJane Madaley Selket (Geisterwelt Nights) (Thessaloniki, GR / Nuremberg, DE) (gothic rock, dark / new wave, dark folk)

PIĄTEK - 12.07

Zamek

15:00 - 15:40 - Hyoscyamus Niger
16:00 - 16:40 - Gothika
17:00 - 17:50 - Soror Dolorosa
18:10 - 19:00 - 7JK
19:25 - 20:35 - XIII Stoleti
21:00 - 22:20 - KAT i Roman Kostrzewski
22:45 - 00:30 - Lacrimosa

Były kościół ewangelicki

16.00 - 16.40 - Akimbo
17.00 - 17.50 - Perunwit
18.05 - 19.05 - Percival Schuttenbach
19.25 - 20.45 - Decoded Feedback
21:00 - 22:00 - H.Exe
22:00 - 23:30 - Serafin (SDGE Team) - (synth-pop, dark electro, ebm)
23:30 - 01:00 - Bonus (Unholy Grace) - (ebm, electro-industrial, dark-harsh electro)
01:00 - 02:30 - H_12 (+TOG, blindead, hrv) - (industrial, electro, synth-pop)
02:30 - 05:00 - Sthilmann (Elektrobrash) - (electro, industrial, trance)

Hacjenda

21:00 - 23:00 DJ M (ShockWave Party / Trashique) (Leipzig / DE) (minimal, wave, 80's trash batcave)
23:00 - 01:00 DJ Mss (Return To The Batcave / Bat-Cave.pl) (PL) (post-punk, deathrock, synth-punk)
01:00 - 03:00 DJ Featon (Ukrainian Gothic Portal / Energy Promotion) (Kiev / UA) (gothic rock / deathrock / darkwave)
03:00 - 05:00 DJ André Angstpop (Angstpop Party / ShockWave Party) (Berlin / DE) (minimal electronic, coldwave, post-punk, NDW, batcave)

Sorrento

20:00 - 21:30 Kowalik
21:30 - 23:00 Graphic
23:00 - 00:30 Switch
00:30 - 02:00 Si.D
02:00 - 03:30 Klimper
03:30 - 05:00 Skłodowsky
05:00 - 06:30 Kozii
06:30 - ... open decks

SOBOTA - 13.07

Zamek

14:30 - 15:10 - Lecter
15:30 - 16:10 - Noblesse Oblige
16:30 - 17:20 - The Breath Of Life
17:40 - 18:30 - Whispers in the Shadow
18:50 - 19:50 - The Beauty of Gemina
20:15 - 21:20 - Sirrah
21:45 - 22:55 - Anneke Van Giersbergen
23:20 - 00:45 - Corvus Corax

Były kościół ewangelicki

14.00 - 14.40 - All Sounds Allowed
15.00 - 15.50 - Blank Faces
16.05 - 16.55 - Thy Worshiper
17.10 - 18.10 - Luna Ad Noctum
18.25 - 19.45 - Eternal Deformity
21:00 - 22:00 - STREFA HALOTAN
22:00 - 23:30 - Zmorrha (SKON) - (electro, industrial)
23:30 - 01:00 - Einar (monoLight, Synchropath, MordFabrik, Nosferatu) - (gothic, electro, industrial, alternative)
01:00 - 02:30 - Cute (monoLight, Synchropath, MordFabrik) - (dark-harsh electro, tbm, alternative)
02:30 - 05:00 - Attack (Alternation.pl) - (dark electro, future-pop, ebm, synth)

Hacjenda

21:00 - 21:40 Ben Bløødygrave
22:00 - 23:00 Nihilista
23:20 - 00:20 The Proof
00:30 - 02:30 DJane Sheatle (Minimalkompromiss) (Chemnitz / DE) (minimal synth, NDW, new wave, 80's)
02:30 - 05:00 DJ Eurydice (Classic Goth Memories) (Strasbourg / FR) (batcave, deathrock, gothic rock, new wave, heavenly voices)

Sorrento

20:00 - 21:30 Switch
21:30 - 23:00 Klimper
23:00 - 00:30 Skłodowski
00:30 - 02:00 Shadyar
02:00 - 03:30 Sthilmann
03:30 - 05:00 Si.D
05:00 - 06:30 Kozii
06:30 - ... open decks

NIEDZIELA - 14.07

Zamek

14:30 - 15:10 - Hatestory
15:30 - 16:10 - Lolita Komplex
16:30 - 17:20 - Asgaard
17:40 - 18:30 - Mono Inc.
18:50 - 19:50 - Aestetic Perfection
20:15 - 21:20 - Zeromancer
21:45 - 22:55 - Icon of Coil
23:20 - 00:45 - VNV Nation

Były kościół ewangelicki

14.00 - 14.40 - Martello
14.55 - 15.35 - Alienoil
15.50 - 16.40 - Digital Angel
16.55 - 17.55 - The Arch
18.10 - 19.20 - Vic Anselmo
21:00 - 22:00 - STREFA HALOTAN
Vampiriada Night
22.00 - 23:30 - Tina Rush - (gothic rock, dark electro, witch house, new romantic, dark ambient)
23:30 - 01:00 - Gothzilla - (gothic rock, cold wave, alternative)
01:00 - 02:20 - MrEmpath - (dark-harsh electro, ebm, tbm)

02:20 - 03:40 - LV-426 - (oldschool EBM, industrial Rock)
03:40 - 05:00 - endżi - (dark wave, dark electro)

Hacjenda

21:00 - 23:00 DJ The Ringo (ShockWave Party / Vanity Noire) (Leipzig / DE) (minimal, coldwave, 80', synth, undergrouNDW, trashpunk)
23:00 - 01:00 DJ Black Ossian (DarkItalia.it) (IT) (darkwave, post-punk, batcave, punk 70', italian wave)
01:00 - 03:00 DJane Novelty (Return To The Batcave / Ian Said Dance!) (PL) (post-punk, coldwave, 80')
03:00 - 05:00 DJ Woodraf (Return To The Batcave / Bat-Cave.pl) (PL) (goth-punk, batcave, coldwave, 80')

Sorrento

20:00 - 21:30 TBU Crew
21:30 - 23:00 Kozii
23:00 - 00:30 Switch
00:30 - 02:00 Klimper
02:00 - 03:30 Shadyar
03:30 - 05:00 Si.D
05:00 - 06:30 Skłodowski
06:30 - ... open decks

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Dziwi
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2019 Highlander's Group