Piątek, 19 sierpnia
Imieniny: Bolesława, Juliana
Czytających: 947
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Roztoka: Certyfikat WF z Klasą dla Roztoki

Wtorek, 20 września 2016, 8:45
Autor: red
Roztoka: Certyfikat WF z Klasą dla Roztoki
Fot. UG Dobromierz
Nadszedł czas podsumowań. 10 miesięcy prozdrowotnych działań, podejmowania aktywności i przeróżnych wyzwań są już za uczniami i nauczycielami wychowania fizycznego z Roztoki. Wreszcie mogą z pełną odpowiedzialnością powiedzieć, że są szkołą, gdzie WF prowadzi się z Klasą.

W roku szkolnym 2015/2016 Zespół Szkół w Roztoce przystąpił do ogólnopolskiej akcji edukacyjnej ,,WF z Klasą”. W ramach projektu realizowane były różnorodne zadania, a priorytetem stało się, aby zajęcia wychowania fizycznego w szkole były jeszcze bardziej atrakcyjne, a każda lekcja stawała się nowym wyzwaniem, do którego każdy będzie chętnie przystępował.

Każda ze szkół przystępująca do projektu musiała spełnić określone regulaminem kryteria oraz realizować wyznaczone zadania. Miło nam zakomunikować, że wszystkie działania i cele, które roztocka szkoła sobie założyła, zostały zrealizowane i zaakceptowane przez CEO i w sierpniu placówka otrzymała certyfikat szkoły „WF z klasą”.?

Gratulujemy Szkolnemu Zespołowi WF, nauczycielom - Przemysławowi Niemczukowi oraz Gracjanowi Perełce - pomyślnego ukończenia programu WF z Klasą. Dziękujemy uczniom za pomysły, zaangażowanie i energię – bez was nie byłoby to możliwe.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group