Sobota, 13 lipca
Imieniny: Małgorzaty, Henryka
Czytających: 795
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Chlebowski mówi, czego oni wam nie powiedzą

Piątek, 23 września 2011, 9:38
Aktualizacja: 9:41
Autor: GrA
Świdnica: Chlebowski mówi, czego oni wam nie powiedzą
Fot. Agnieszka Gryc
„Oni wam tego nie powiedzą” to długo oczekiwany tytuł. Autor książki, Zbigniew Chlebowski, wczoraj oficjalnie zaprezentował swoją publikację.

Praca nad książką trwała trzy miesiące. Publikacja powstała na bazie własnych przemyśleń, doświadczeń, raportów Komisji Śledczej oraz eksperckich porad i zdaniem posła Zbigniewa Chlebowskiego jest próbą odpowiedzi na pytanie dlaczego, próbowano zniszczyć jego karierę.

Czy książka jest próbą oczyszczenia? - Wiem, że nie przekonam wszystkich – mówił na wczorajszej konferencji prasowej Zbigniew Chlebowski. – Ta książka jest próbą odpowiedzi na pytanie, jakie warunki musiały być spełnione, by Mariusz Kamiński i kierowane przez niego Centralne Biuro Antykorupcyjne zmontowało operację, której celem stałem się ja, Mirosław Drzewiecki, Adam Szejnfeld, Grzegorz Schetyna, a być może i sam premier Donald Tusk.

Jak podkreśla Zbigniew Chlebowski w książce opisane są historie innych znanych osób, którym, jego zdaniem, podobnie próbowano zniszczyć karierę. – Są też wątki osobiste, bolesne i trudne – dodaje poseł.
Książka ukazała się w nakładzie próbnym tysiąca egzemplarzy, w następnym tygodniu wydawnictwo ATUT z Wrocławia wypuści kolejne 2-3 tysiące. Książkę będzie można kupić w cenie 24,99 złotych, w księgarniach w całej Polsce, ale jeszcze nie wiadomo, w których świdnickich księgarniach.

Książka posłuży także posłowi w toczącej się kampanii wyborczej. – Te egzemplarze będą specjalnie oznakowane – dodaje Zbigniew Chlebowski.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (20)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group