Sobota, 23 października
Imieniny: Marleny, Seweryna
Czytających: 843
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Gmina Żarów: Cyganki okradły kobietę w jej własnym domu

Poniedziałek, 15 stycznia 2018, 9:09
Autor: red
Gmina Żarów: Cyganki okradły kobietę w jej własnym domu
Fot. UM Żarów
Najpierw wykorzystały jej nieuwagę, a potem okradły. – Mieszkanka Żarowa powiadomiła funkcjonariuszy, że dwie nieznane jej kobiety, najprawdopodobniej narodowości romskiej, po wcześniejszym wpuszczeniu ich do mieszkania, wykorzystały jej nieuwagę, a następnie z szafy znajdującej się w pokoju gościnnym dokonały kradzieży pieniędzy w ilości 6 tysięcy złotych i 100 euro na szkodę zgłaszającej.

Apelujemy, zwłaszcza do osób starszych, aby wykazywali się szczególną czujnością w kontakcie z obcymi osobami. Zaledwie chwila nieuwagi wystarczy, aby wynieść z naszych mieszkań pieniądze lub inne kosztowności - apeluje komendant policji Katarzyna Wilk.

Apelujemy o ostrożność! Pod żadnym pozorem nie wpuszczajmy do mieszkania obcych, niezapowiedzianych osób. Oszuści i złodzieje używają różnych sposobów, aby nas wykorzystać - proszą o szklankę wody udając zasłabnięcie, chcą napisać wiadomość dla nieobecnego sąsiada, rozmienić pieniądze itp. Ich wyobraźnia nie zna granic. Dlatego bądźmy czujni i nie dajmy się oszukać!

W razie jakichkolwiek wątpliwości możemy zawsze zadzwonić na Policję 997, bądź na Komisariat Policji w Żarowie 74 858 05 77.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group