Środa, 4 października
Imieniny: Rozalii, Franciszka
Czytających: 791
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Imbramowice: Czadoman w Imbramowicach

Czwartek, 13 lipca 2023, 15:05
Autor: red
Imbramowice: Czadoman w Imbramowicach
Fot. Facebook Czadoman
„Ruda tańczy jak szalona" ten hit zna chyba każdy i nie tylko ten, kto lubi muzykę z pogranicza disco polo. Twórca tego hitu Czadoman 9 września wystąpi na gminnych dożynkach, które w tym roku odbędą się w Imbramowicach.

Paweł Dudek, znany publiczności przede wszystkim jako Czadoman, to cieszący się ogromną popularnością wokalista disco polo, który podbił Internet i dyskoteki takimi przebojami jak: „Ruda tańczy jak szalona”, „Chodź na kolana” czy „Hey Hey Bawimy się”. Sam mówi o sobie, że tworzy muzykę popularną, rozrywkową, lekką, łatwą i przyjemną. Jego przebój „Ruda tańczy jak szalona", doczekał się 85 milionów odsłon w serwisie internetowym YouTube.

Program tegorocznych gminnych dożynek jest jeszcze dopracowywany. Organizatorzy: gmina Żarów, Gminne Centrum Kultury i Sportu w Żarowie oraz sołectwo Imbramowice przygotowują mnóstwo atrakcji dla całych rodzin. W programie wydarzenia z pewnością odbędzie się uroczysta msza święta w intencji rolników, przemarsz barwnego korowodu dożynkowego, nie zabraknie obrzędu dzielenia się chlebem dożynkowym i degustacji lokalnych potraw przygotowanych specjalnie na tę okazję. Będą konkursy, a na odwiedzających czekać będą liczne stoiska kulinarne i regionalne przedstawicielek Kół Gospodyń Wiejskich i sołectw gminy Żarów. W taneczne rytmy wprowadzi Państwa Czadoman.

Szczegółowy program gminnych dożynek w Imbramowicach podamy Państwu w późniejszym terminie.

Foto: Facebook Czadoman

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group