Poniedziałek, 26 października
Imieniny: Damiana, Lucjana
Czytających: 604
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Czterech prezydentów popiera prezydenta Świdnicy i kandydatów do sejmiku

Wiadomości: Świdnica
Czwartek, 28 października 2010, 9:20
Aktualizacja: 11:22
Autor: KO
Fot. Wiktor Bąkiewicz
Prezydenci pięciu miast dziś w Świdnicy zaprezentują dolnośląskie hasło wyborcze. Zaprezentują też bilbord Komitetu Wyborczego Wyborców Rafała Dutkiewicza, który stworzył listę kandydatów do Sejmiku Województwa Dolnośląskiego.

W prezentacji wezmą udział m. in. Rafał Dutkiewicz, prezydent Wrocławia, Wojciech Murdzek, prezydent Świdnicy, Marek Obrębalski, prezydent Jeleniej Góry, Piotr Roman, prezydent Bolesławca i Robert Raczyński, prezydent Lubina. Spotkanie rozpocznie się o godz. 15.00 w świdnickim Klubie Bolko, pl. Grunwaldzki 11.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (4) Dodaj komentarz

~ 28-10-2010 18:58
kolejny komitet wspierania swoich w wyborach, wzajemna adoracja rozancowa
~ 29-10-2010 6:32
a zniszczona eleawacja Klubu Bolko jako osiągnięcie Pana Murdzka też będzie zaprezentowana?
~ 29-10-2010 8:48
Jak wy zazdrościcie ludziom sukcesu. To za komuny ciągnięto wszystkich za nogi w dół aby nie odstawał od miernoty i przeciętności ale to się nie wróci choćbyście nie wiem co pisali i jak walczyli
~ 31-10-2010 8:12
No z tym billboardem na Klubie Bolko to wyjątkowa przesada. Każde ugrupowanie w wyborach powinno mieć równe szanse co do własnej prezentacji. Miejsce na słupach ogłoszeniowych każdy może sobie wykupić, a na klubie Bolko? Tylko pan Murdzek. Ciekawe, czy dzieje się to w obliczu prawa. Tym powinna chyba zająć się prokuratura i zbadać, czy nie naruszono tu prawa o wolnym i równym dostępie do możliwości prezentacji kandydatów. I tu nie chodzi o sukcesy Murdzka i zazdrość. Nie ma potrzeby przyjmowania postawy urażonej baletnicy. Jeśli tak wyglądają rządy w Świdnicy to gratuluję! Rozpychać się łokciami, budować sztucznie swą pozycję, tworzyć rozmaite fikcje, rozsiewać propagandę sukcesu. Sukcesu, ale czyjego? Bo na pewno nie mieszkańców naszego miasta. Nas uśmiech osoby, która osiągnęła sukces i nie myśli o sukcesie mieszkańców już skusić nie da. Świdniczanie nie są tacy głupi, aby dać się ponieść pustym obietnicom i uśmiechom z billboardów.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group