Niedziela, 7 czerwca
Imieniny: Roberta, Wiesława
Czytających: 366
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

„Dach nad Głową”

Wiadomości: Witoszów Dolny
Piątek, 20 listopada 2015, 8:51
Autor: opr.red.
Fot. www.gmina.swidnica.pl
3 osobowa drużyna ze Szkoły Podstawowej w Witoszowie Dolnym wygrała VIII edycje konkursu „Dach nad Głową”. Nagroda to bon na zakupy o wartości 500 zł. Konkurs odbył się w dniu 7 listopada (sobota) 2015 r. w siedzibie marketu Leroy Merlin w Świdnicy.

Już po raz ósmy market zorganizował akcję „Dach nad głową”, w którą włączyli się uczniowie wielu szkół i spora grupa miłośników zwierząt. Ale najważniejsze jest to, że wszystkie udekorowane budy będą przeznaczone dla czworonogów z Ośrodka Pomocy dla Zwierząt Niechcianych i Porzuconych w Uciechowie.

Uczniowie szkoły: Kelly Terka, Sara Swałtek oraz Olga Mak z klasy VI b, kolejny rok z rzędu potwierdzili, że los czworonogów nie jest im obojętny, podopieczni schroniska dostaną bajecznie kolorowe, wygodne budy i mnóstwo innych prezentów. Trwa zbiórka dla bezdomnych psiaków, można przynieść koce, karmę i to co może się przydać psom.

- Dziękujemy wszystkim za wsparcie. Szczególne podziękowania dla rodziców- mówi Jolanta Gałuszka, koordynator projektu ze SP w Witoszowie Dolnym.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group