Piątek, 8 grudnia
Imieniny: Marii, Makarego
Czytających: 610
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kalno: Dawid Kamiński z tytułem

Środa, 11 października 2023, 12:26
Aktualizacja: 12:27
Autor: red
Kalno: Dawid Kamiński z tytułem
Fot. UM Żarów
Dawid Kamiński mieszkaniec Kalna zdobył tytuł Mistrza Polski Młodzików w kategorii 90 kg podczas Mistrzostw Polski Judo oraz Międzynarodowego Turnieju Nadziei Olimpijskich, które odbyły się 23 września w Opolu.

Dawid był bezkonkurencyjny i poza zasięgiem swoich rywali, wygrywając wszystkie walki przed czasem. Pokazał wyższość nad swoimi rywalami, zajmując pierwsze miejsce na podium.

Młody mieszkaniec gminy Żarów ma za sobą bardzo dobry sezon, wygrywał wielokrotnie na wielu prestiżowych mistrzostwach i zawodach. Ostatnio ciężko pracował pod okiem wybitnych trenerów i mimo kontuzji, której doznał podczas pobytu na obozie szkoleniowym w Japonii, podczas walk był tak zdeterminowany i zaangażowany, żeby osiągnąć kolejny sukces, że z łatwością mu się to udało. Wygrała koncentracja, ale również spokój i opanowanie. Dawid postawił sobie cel i konsekwentnie go zrealizował.

Pozazdrościć tylko takiej formy i kondycji. Z takimi osiągnięciami Dawid niewątpliwie jeszcze nie raz osiągnie sukces. Życzymy mu tego z całego serca i trzymamy kciuki za kolejne osiągnięcia sportowe.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group