Sobota, 23 października
Imieniny: Marleny, Seweryna
Czytających: 900
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Dobromierz: Dbają o budynki użyteczności publicznej

Sobota, 29 października 2016, 14:37
Autor: red
Dobromierz: Dbają o budynki użyteczności publicznej
Fot. UG Dobromierz
Gmina Dobromierz realizuje szereg działań, których celem jest zaspokajanie potrzeb mieszkańców, poprawa atrakcyjności gminy i zwiększenie komfortu zarówno mieszkańców, jak i osób odwiedzających nasze tereny.

Jednym z takich zadań jest dbałość o budynki użyteczności publicznej. W ostatnim czasie ekipa techniczna Urzędu Gminy Dobromierz przeprowadziła remont elewacji zewnętrznej świetlicy wiejskiej w Dzierzkowie wraz z pracami porządkowymi wokół obiektu i montażem blaszanego garażu. Ponadto utworzone zostało przejście dla pieszych od strony boiska w kierunku rzeki.

W ramach bieżących prac pomalowano część przystanków autobusowych w Dzierzkowie, Gniewkowie, Borowie, Roztoce i Jugowej.

Z okazji Jubileuszu 70-lecia istnienia Ochotniczej Straży Pożarnej w Roztoce przeprowadzono również zewnętrzne prace konserwacyjno-remontowe. Wykonano zabudowę nadproża nad podnoszoną bramą z tyłu remizy, wymieniono drzwi wejściowe do remizy oraz uzupełniono ubytki tynków na całym obiekcie i pomalowano elewację.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group