Poniedziałek, 6 grudnia
Imieniny: Mikołaja, Jaremy
Czytających: 994
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Dealer narkotykowy zatrzymany

Piątek, 5 lipca 2013, 7:45
Autor: red.
Region: Dealer narkotykowy zatrzymany
Fot. archiwum
Wspólna akcja świdnickich policjantów i funkcjonariuszy sudeckiego oddziału straży granicznej doprowadziła do zatrzymania mężczyzny, podejrzanego o posiadanie i handel narkotykami. Funkcjonariusze przechwycili amfetaminę i marihuanę, z której można było uzyskać blisko 5 tys. porcji handlowych. Część narkotyków była już poporcjowana i przygotowana do sprzedaży. Teraz o dalszym losie podejrzanego zdecyduje sąd.

Policjanci ze świdnickiej komendy powiatowej działając wspólnie z funkcjonariuszami straży granicznej, ustalili i zatrzymali mężczyznę podejrzanego o przestępstwa narkotykowe. Podejrzany, to 26-letni mieszkaniec jednej z miejscowości położonych na terenie gminy Jaworzyna Śląska. W wyniku przeprowadzonej realizacji, funkcjonariusze przechwycili także amfetaminę i marihuanę, z której można było uzyskać blisko 5 tys. porcji handlowych.

Młody mężczyzna został zatrzymany, gdy jechał samochodem, w którym przewoził narkotyki. Wewnątrz pojazdy funkcjonariusze znaleźli woreczki z białym proszkiem i suszem. Przeprowadzone badania wykazały, że to amfetamina i marihuana. Cześć narkotyków była już poporcjowana i przygotowana do sprzedaży.

Funkcjonariusze zabezpieczyli ponadto wagę elektroniczną, woreczki strunowe oraz gotówkę, które wskazują na to, że mężczyzna zajmował się też rozprowadzaniem narkotyków. Świdniczanin został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Za czyny, o które mężczyzna jest podejrzany, grozi mu kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności. Dzisiaj zatrzymany został doprowadzony do prokuratury. O dalszym jego losie zdecyduje teraz sąd.

(KPP Świdnica)

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group