Wtorek, 18 stycznia
Imieniny: Małgorzaty, Piotra
Czytających: 530
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Dla babć i dziadków

Piątek, 1 marca 2013, 12:14
Aktualizacja: 12:15
Autor: red.
Świdnica: Dla babć i dziadków
Fot. użyczone
Uczniowie z trzech pierwszych klas SP 1 w Świdnicy zaprosili swoje kochane babcie i dziadków na uroczysta akademię, aby w te długie zimowe wieczory urozmaicić im czas. Podczas spotkania wnuczęta zaprezentowały swoje umiejętności recytatorskie, wokalne oraz taneczno – ruchowe.

Dziadkowie mieli możliwość czynnego udziału w zabawie ruchowej - głowa, ramiona, brzuch, kolana …, która pozwoliła im na rozruszanie się. Wprowadziła również dużo uśmiechu, humoru i dobrej energii. Po zakończeniu części artystycznej dzieci zaprosiły swoich dziadków do klasy. Jedni zaprezentowali koncert życzeń, inni długo śpiewali Sto Lat!, nie zabrakło również prezentacji fotografii, filmów z ich życia szkolnego.

Oklaskom i uściskom nie było końca, widać było ogromne wzruszenie i radość w oczach gości. Wychowawczynie klas pierwszych pragną podziękować gościom za przybycie, choć aura nie była zbyt sprzyjająca.

Dziękują również wszystkim rodzicom za przygotowanie „słodkiej oprawy”, a swoim wychowankom dalszych sukcesów i rozwijaniu umiejętności recytatorskich, wokalnych i tanecznych.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group