Piątek, 12 kwietnia
Imieniny: Damiana, Juliusza
Czytających: 1504
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Dni Świdnicy 2023

Środa, 17 maja 2023, 17:13
Autor: red
Świdnica: Dni Świdnicy 2023
Fot. organizatorzy
Nadchodzą Dni Świdnicy — czeka nas weekend pełen muzyki, sportu i rozrywki. W dniach od 2 do 4 czerwca tereny świdnickiego OSiR–u zamienią się w arenę niezapomnianych wydarzeń i świetnej zabawy.

W piątek 2 czerwca w ramach Świdnickich Recenzji Muzycznych na scenie pojawią się utalentowani lokalni wykonawcy tacy jak Szabunia, Warakomski, Widuto, Wąsowska, Szokało i Madej z livebandem, którzy zaprezentują covery najnowszy polskich utworów muzyki popularnej. Następnie niezapomniane show zaserwuje zespół Poparzeni Kawą Trzy, a wieczór zakończy się spektakularnym występem Sarsy.

Sobota 3 czerwca, przyniesie kolejną dawkę muzycznych emocji. Wielka Rapsodia Świdnicka liveband zaprezentuje takich lokalnych raperów jak NWC, Kartki z Rejonu, Fafik, Pe., Tenkey i PL. Następnie przed publicznością pojawi kultowa grupa hip-hopowa Pokahontaz, a wieczór zakończy Anna Wyszkoni, zapewniając wszystkim zebranym fantastyczną rozrywkę.

Zarówno Sarsa jak i Pokahontaz wystąpią u nas dzięki realizowanemu przez ŚOK konkursowi Świdnickich Recenzji Muzycznych. Ich płyty zostały świetnie zrecenzowane przez lokalnych fanów muzyki: Marzenę Kanię i Igora Ryglowskiego i to dzięki nim ci artyści pojawią się na świdnickiej scenie.

Niedziela 4 czerwca, to Dzień Sportu, czyli Piknik sportowo-rekreacyjny z mnóstwem atrakcji dla całych rodzin. Wieczorem, miłośnicy muzyki disco polo będą mieli okazję bawić się przy dźwiękach zespołów Maxel i After Party

Dni Świdnicy to nie tylko festiwal muzyki, ale także doskonała okazja do wspólnego świętowania, integrowania się oraz spędzania czasu w radosnej atmosferze pełnej pozytywnych emocji i niezapomnianych przeżyć. To wyjątkowy moment, kiedy mieszkańcy miasta i goście mogą razem cieszyć się przebywaniem na wolnym powietrzu, artystycznymi występami i sportowymi emocjami. Przez trzy dni nasze miasto staje się centrum pozytywnej energii, inspirując do odkrywania nowych pasji i jednocząc nas wszystkich w jednym wspólnym święcie.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group