Czwartek, 28 października
Imieniny: Szymona, Tadeusza
Czytających: 973
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Dobrze zwiedzać Świdnicę

Sobota, 16 lipca 2016, 9:35
Autor: red
Świdnica: Dobrze zwiedzać Świdnicę
Fot. UM Świdnica
Od poniedziałku, 18 lipca, na wrocławskim Rynku rusza wystawa promująca najciekawsze gminy Dolnego Śląska – „Dobrze zwiedzać Dolny Śląsk”.

Celem akcji jest zachęcenie wrocławian oraz licznie przybyłych do miasta gości, do zaplanowania wakacyjnego weekendu lub dłuższego wypoczynku w ciekawych turystycznie miejscach.

Na oglądających wystawę widzów czekają zdjęcia świdnickich zabytków oraz odbywających się w mieście imprez. Dodatkowo, we wtorkowym specjalnym wydaniu Gazety Wyborczej ukaże się całostronicowy artykuł promujący Świdnicę, a na portalu internetowym www.wyborcza.pl/wrocław zaprezentowane zostaną dwie galerie zdjęciowe pokazujące nie tylko to, co w Świdnicy warte jest zobaczenia, ale również na jaką imprezę warto do miasta przyjechać.

Jest to już kolejna akcja Referatu Turystyki i Wydziału Promocji Urzędu Miejskiego w Świdnicy promująca walory turystyczne Świdnicy w mediach ogólnopolskich i regionalnych. W ostatnim czasie o naszym mieście można było przeczytać w turystycznych czasopismach branżowych: Rynku Turystycznym i Wiadomościach Turystycznych, miesięczniku regionalnym Ziemia Kłodzka, a ostatnio także w tygodniku Newsweek.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group