Poniedziałek, 20 maja
Imieniny: Aleksandra, Bazylego
Czytających: 1387
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Żarów: Docenili judoczkę

Piątek, 11 marca 2022, 9:58
Aktualizacja: 9:58
Autor: red
Żarów: Docenili judoczkę
Fot. UM Żarów
W tym roku Zuzanna Oleksiuk mieszkanka gminy Żarów otrzymała powołanie do Kadry Narodowej Judoków Juniorek Młodszych.

Judo trenuje już od wielu lat, reprezentując naszą gminę na wielu prestiżowych zawodach. Na co dzień szkoli się w barwach klubu AKS Strzegom, gdzie doskonali swoje umiejętności. Młoda, zdolna i ambitna. Patrząc na jej dotychczasowe osiągnięcia, raczej pewne jest, że zaskoczy nas jeszcze nie raz i pokaże, na co ją naprawdę stać.

Za sportowe osiągnięcia i liczne sukcesy Zuzanna otrzymała list gratulacyjny oraz strój do judo z herbem gminy Żarów od burmistrza Leszka Michalaka i zastępcy burmistrza Przemysława Sikory.

- Doceniamy młodych sportowców z naszej gminy i kibicujemy im podczas każdych sportowych rywalizacji. Taką postawą udowadniają tylko, że warto mieć marzenia i dążyć do ich realizacji. Ich determinacja połączona jest z ogromnym wysiłkiem i ciężką pracą, która przynosi zamierzone efekty. Dziękujemy Zuzi za godne reprezentowane gminy Żarów na różnych szczeblach rywalizacji sportowej. Życzymy dalszych sukcesów, radości z uprawiania sportu i spełnienia marzeń – gratulowali Zuzannie burmistrz Leszek Michalak i zastępca burmistrza Przemysław Sikora.

W swojej sportowej karierze młoda judoczka wiele razy zdobywała pierwsze miejsce, sięgając po złote medale. Każde zawody są dla młodej zawodniczki nie lada wyzwaniem, ale jak się kocha to, co się robi, zawsze wychodzi z tego coś dobrego.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group