Wtorek, 16 lipca
Imieniny: Marii, Mariki
Czytających: 852
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Żarów: Dokonali 18 przestępstw. Zostali zatrzymani przez policjantów

Środa, 1 lutego 2012, 8:05
Aktualizacja: 8:06
Autor: red
Żarów: Dokonali 18 przestępstw. Zostali zatrzymani przez policjantów
Fot. red
Nawet do 12 lat pozbawienia wolności może grozić trzem mężczyznom zatrzymanym przez żarowskich policjantów. Zatrzymani na swoim koncie mają rozboje, włamania i kradzieże.

Policjanci z Komisariatu Policji w Żarowie zatrzymali trzech mężczyzn w wieku od 22 do 28 lat, którzy na terenie Żarowa dokonywali włamań i kradzieży oraz rozbojów. Od października do 22 stycznia 2012 dokonali 18 przestępstw.

Na swoim koncie zatrzymani mają 3 rozboje, gdzie szarpiąc i bijąc pokrzywdzonych dokonali kradzieży pieniędzy w kwocie 1000 złotych, telefonów komórkowych oraz dokumentów.
Początek 2012 roku rozpoczęli w inny sposób. 5 stycznia włamali się do sklepu fotograficznego, z którego dokonali kradzieży aparatu fotograficznego, kasy fiskalnej. Łączna suma strat na szkodę właściciela sklepu wyniosła 6 tysięcy złotych. Dzień wcześniej ci sami sprawcy wybijając dziurę w jednej ze ścian w gimnazjum na terenie Żarowa dostali się do środka skąd dokonali kradzieży przewodów elektrycznych i silnika od betoniarki. Straty na szkodę gimnazjum wyniosły 10 000 złotych. 7 stycznia weszli do salonu gier na terenie Żarowa, przytrzymując za ręce pracownicę salonu dokonali kradzieży 150 złotych z automatów do gier. Kilka dni później ukradli motorower i włamali się do Fiata 126p. z którego skradli radioodtwarzacz wartości 200 złotych. Od 19 do 22 stycznia br. po uprzednim wygięciu zamkniętej bramy metalowego garażu dostali się do środka i dokonali kradzieży 45 kilogramów złomu miedzi i aluminium, narzędzi samochodowych, promiennika ciepła, prostownika samochodowego oraz akcesoriów wędkarskich. Łączna suma strat na szkodę mieszkańca Żarowa wyniosła 1 000 złotych. Ci sami sprawcy dokonali także 8 włamań do altanek na terenie Żarowa. W chwili obecnej w tej sprawie policjanci ustalają pokrzywdzonych.

Skradzione przedmioty zostały odzyskane przez policjantów.

Zatrzymani mężczyźni zostali już przesłuchani przez policjantów. Przyznali się do wszystkich popełnionych przestępstw. Wobec nich zastosowane zostały dozory policyjne.
Za czyny, których się dopuścili może im grozić nawet do 12 lat pozbawienia wolności.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group