Piątek, 3 grudnia
Imieniny: Franciszka, Ksawerego
Czytających: 932
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Żarów: Dołącz do innych

Piątek, 17 lipca 2020, 13:51
Autor: red
Żarów: Dołącz do innych
Fot. red
W związku z powiększającą się bazą podmiotów oferujących zniżki w ramach programu Karty Dużej Rodziny zapraszamy firmy i instytucje z terenu gminy Żarów do włączenia się do ogólnopolskiego programu Karta Dużej Rodziny.

Korzyści dla firm i instytucji z włączenia się do programu: współtworzenie pierwszego ogólnopolskiego programu skierowanego do dużych rodzin, możliwość posługiwania się znakiem „Tu honorujemy Kartę Dużej Rodziny”, zwiększenie rozpoznawalności i zainteresowania ofertą firmy/instytucji, realizacja polityki społecznej odpowiedzialności biznesu.

Do współpracy zapraszamy podmioty niezależnie od sektora, czy wielkości. Warunkiem udziału jest zapewnienie zniżek lub dodatkowych uprawnień dla rodzin posiadających Kartę Dużej Rodziny.

Jak zgłosić swoją firmę do programu?
-określ, jakiego rodzaju zniżki, ulgi bądź inne korzyści Twoja firma/instytucja może zaoferować rodzinom wielodzietnym
-wypełnij e-deklarację dołączenia do Karty Dużej Rodziny (znajdziesz ją tutaj: https://empatia.mpips.gov.pl/formularz-zgloszenia-kdr). E-deklaracja ułatwi szybkie dołączenie do programu, -przyspieszy cały proces, a także usprawni pracę jednostek odpowiedzialnych za zawieranie umów z nowymi partnerami.

Co dalej?
-po weryfikacji formularza zostaną uzgodnione z Twoją firmą/instytucją szczegółowe warunki współpracy
Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej lub Wojewoda (w przypadku firm/instytucji działających lokalnie) podpisze z Twoją firmą umowę ws. przyznawania uprawnień rodzinom wielodzietnym.

Liczba partnerów Karty Dużej Rodziny systematycznie rośnie.

W programie uczestniczy już ponad 1000 firm i instytucji, które oferują zniżki dla rodzin w ok. 10,5 tys. miejsc w całej Polsce.

Obecnie na terenie Gminy Żarów zniżki dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny oferują:
PKN Orlen
Santander Bank Polska
Szkoła Nauki Jazdy Piotr Zadrożny
Pozostałych partnerów programu Karta Dużej Rodziny oferujących zniżki można odnaleźć na stronie internetowej: https://empatia.mpips.gov.pl/kdr
Karta Dużej Rodziny przyznawana jest każdemu członkowi rodziny, także rodzinom zastępczym i rodzinnym domom dziecka. Rodzicom karta wydawana jest dożywotnio, dzieciom do ukończenia 18 lub 25 lat w przypadku kontynuowania nauki. Karta przyznawana jest bezpłatnie i bez względu na dochód.

Wszystkie informacje dotyczące programu Karta Dużej Rodziny można uzyskać w Urzędzie Miejskim w Żarowie:
pok. Nr 17,
pod nr tel. 74 30 67 359
na stronie internetowej www.um.zarow.pl

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group