Niedziela, 24 października
Imieniny: Marcina, Rafała, Antoniego
Czytających: 902
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Żarów: Dotacje dla działających stowarzyszeń

Sobota, 3 czerwca 2017, 13:06
Autor: red
Żarów: Dotacje dla działających stowarzyszeń
Fot. UM Żarów
Burmistrz Leszek Michalak podpisał umowy na wsparcie finansowe działań realizowanych przez stowarzyszenia funkcjonujące na terenie gminy Żarów.

Tym razem środki finansowe, w ramach rozstrzygniętego konkursu, trafiły do Stowarzyszenia "Rowerowy Żarów", Żarowskiego Stowarzyszenia "Edukacja" i Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów.

Na realizację zadań, które podejmowane są dla mieszkańców przeznaczonych zostało 45 tysięcy złotych. Są to już kolejne pieniądze, które w tym roku zasiliły organizacje pozarządowe działające w gminie Żarów. - Jak każdego roku, wspieramy stowarzyszenia i organizacje pozarządowe, przeznaczając na ich funkcjonowanie wsparcie finansowe. Działające stowarzyszenia znają się dobrze na swojej pracy, znają potrzeby mieszkańców, a co najważniejsze wydatkują, najlepiej jak mogą, przeznaczone pieniądze - mówi burmistrz Leszek Michalak.

Żarowskie Stowarzyszenie „Edukacja” - Organizacja letniego wypoczynku dla dzieci i młodzieży, w którym realizowany będzie program profilaktyczny - 40.000 złotych

Stowarzyszenie „Rowerowy Żarów” - Organizacja imprez i spotkań z mieszkańcami gminy Żarów mających na celu upowszechnianie turystyki rowerowej, poznawanie regionu oraz przepisów o ruchu drogowym - 3.000 złotych

Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów - Organizacja imprez i spotkań kulturowych dla osób samotnych ze szczególnym uwzględnieniem osób niepełnosprawnych - 2.000 złotych.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group