Środa, 1 grudnia
Imieniny: Edmunda, Natalii
Czytających: 993
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica/Dolny Śląsk: Drużyna Dutkiewicza: Razem zrobimy więcej

Piątek, 29 października 2010, 8:18
Aktualizacja: 8:29
Autor: KO
Świdnica/Dolny Śląsk: Drużyna Dutkiewicza: Razem zrobimy więcej
Fot. Wiktor Bąkiewicz
Tak brzmi hasło, z którym Komitet Wyborców Rafała Dutkiewicza idzie do wyborów. W drużynie są m.in. Wojciech Murdzek – prezydent i kandydat na prezydenta Świdnicy – oraz Ryszard Wawryniewicz, kandydat na radnego sejmiku.

Wczoraj w Świdnicy hasło zostało zaprezentowane. I zaprezentowany został bilbord z wizerunkiem prezydenta Wrocławia, który firmuje dolnośląski komitet ludzi w naszym powiecie związanych ze Wspólnotą Samorządową.

Ludzie Wspólnoty krytykują często partie polityczne i podkreślają, że sami członkami żadnych partii nie są. Zapytaliśmy Wojciecha Murdzka o to, czy hasło „Razem zrobimy więcej” nie prowadzi do powstania czegoś na kształt partii. Przecież o to właśnie w partiach chodzi: ludzie zawiązują się w organizację, bo razem mogą zrobić więcej.

- Mamy przykłady ze Wspólnoty Samorządowej, że razem robimy więcej i nie pretendujemy do bycia partią polityczną – odpowiedział Wojciech Murdzek. – Wspólnota Samorządowa interesuje się całym życiem społecznym.

Do tej pory WS działała na terenie naszego powiatu. Teraz z komitetem Rafała Dutkiewicza chce zdobyć województwo. Co będzie dalej? Sejm i Senat?

- Poprzednio też wypowiadaliśmy się w sprawie kandydatów do sejmiku i kandydatów do parlamentu – powiedział Wojciech Murdzek.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (8) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group