Środa, 19 stycznia
Imieniny: Henryka, Mariusza, Marty
Czytających: 490
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

LDJ/LDJM: Dublet juniorów, MKS Oława na kolanach

Czwartek, 11 września 2014, 23:18
Aktualizacja: 23:20
Autor: MDvR
LDJ/LDJM: Dublet juniorów, MKS Oława na kolanach
Fot. MDvR
Po raz pierwszy w tym sezonie w jednej kolejce po komplet punktów sięgnęli zarówno i juniorzy starsi, jak i młodsi występujący w Lidze Dolnośląskiej. Piłkarze Polonii–Stali Świdnica byli w środę zgodni co do liczby punktów, ale i wyniku. Obydwie ekipy pewnie odprawiły z kwitkiem rywali wygrywając po 3:0.

Na pierwszy ogień poszli tradycyjnie juniorzy starsi, którzy do przerwy prowadzili 1:0 po świetnym uderzeniu z dystansu Oskara Łuszkiewicza. Po zmianie stron trafiali jeszcze Łukasz Schmidt i Adam Wierzyk ustalając końcowy rezultat na 3:0. W spotkaniu juniorów młodszych strzelanie dla świdniczan zaczął Krystian Jagieła, a jako kolejni na listę strzelców wpisali się Mateusz Ślepokura i Kacper Jędras.

Liga Dolnośląska Juniorów

Polonia-Stal Świdnica - MKS Oława 3:0 (1:0)

Polonia-Stal: Oskar Wajdzik, Filip Ciuba, Adam Wierzyk, Przemysław Urban, Michał Rosiak, Adrian Szczepaniuk (80' Kamil Partyczny), Dawid Gładysz (70' Daniel Baranowski), Oskar Łuszkiewicz (85' Piotr Kotowicz), Paweł Mazanka, Szymon Tuziński (46' Kacper Tadrzak), Łukasz Schmidt (85' Cyryl Ordon)

Liga Dolnośląska Juniorów Młodszych

Polonia-Stal Świdnica - MKS Oława 3:0 (2:0)

Polonia-Stal: Patryk Młynarski, Maciej Podgórski, Maciej Mazanka, Łukasz Gerus, Kacper Jędras, Krystian Jagieła, Eryk Klemiński, Kacper Olipra, Szymon Krupczak, Mateusz Gładysz, Mateusz Ślepokura oraz Szymon Gonek, Daniel Orzechowski, Kacper Hruszowiec, Bolesław Zalewski, Łukasz Gerus

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group