Czytających: 1609

LDJ: Dwucyfrówka Stali w Strzelinie

Niedziela, 2 czerwca 2013, 19:59
Aktualizacja: 20:38
Prawdziwym pogromem zakończył się mecz Ligi Dolnośląskiej Juniorów pomiędzy Strzelinianką Strzelin, a Stalą Świdnica. Podopieczni Bartosza Kuliga zrobili swojemu trenerowi fantastyczny prezent urodzinowy rozbijając na wyjeździe rywali aż 11:2.

Od początku spotkania rozgrywanego przy obfitych opadach deszczu na boisku dominowali świdniczanie. Nasza drużyna wyszła na prowadzenie w 18. minucie, kiedy to niefortunnie piłkę do własnej bramki skierował jeden z obrońców rywali. Kolejne dwa trafienia dołożył Marcin Kusaj i było 3:0 dla Stali. Końcówka pierwszej części gry, to bardziej zdecydowane ataki miejscowych, które przyniosły w końcu efekt. Do przerwy Stal prowadziła 3:1. Po zmianie stron nasza dominacja nie podlegała już żadnej dyskusji, na listę strzelców wpisali się w drugich 45 minutach: Marcin Kusaj - 2 (w sumie 4 gole w spotkaniu), Skowroński, Kot, Pawela, Rosiak, Krzykalski i Tomasz Kusaj. Przeciwnicy odpowiedzieli zaledwie jednym trafieniem i przegrali ostatecznie 2:11.

Strzelinianka Strzelin – Stal Świdnica 2:11 (1:3)

Stal: Bazydło, Iwan, Turzański, T. Kusaj, Skowroński, Pawela, Rosiak, M. Kusaj, Osienienko, Krzykalski, Kaczorowki oraz Ł. Kot