Środa, 30 listopada
Imieniny: Andrzeja, Justyny
Czytających: 1331
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Żarów: Dzień Babci i Dziadka w Bajkowym Przedszkolu

Wtorek, 17 stycznia 2012, 13:18
Aktualizacja: 13:20
Autor: red
Żarów: Dzień Babci i Dziadka w Bajkowym Przedszkolu
Fot. użyczone
Mimo, że styczeń jest zimowym miesiącem, pełnym chłodnych dni, są wśród nich takie dwa, kiedy każdemu robi się cieplej na sercu.

To dzień 21 i 22 stycznia, który obchodzony jest jako Dzień Babci i Dziadka. Szczególny dzień, w którym wnuczki i wnukowie mogą wyrazić wdzięczność wszystkim swoim Babciom i Dziadkom za trud, poświęcenie i pomoc w ich wychowaniu.
W Bajkowym Przedszkolu w Żarowie uroczystości z okazji święta Babci i Dziadka odbyły się w dniach 12 i 13 stycznia 2012 roku. Uroczyście ubrane przedszkolaki zaprezentowały inscenizacje, recytowały wiersze, śpiewały piosenki i pięknie tańczyły. Swoim występem chciały podziękować babciom i dziadkom za troskliwą opiekę, poświęcony czas i wielką czułość. Na powitanie wszystkim babciom i dziadkom zaprezentowała się grupa Krasnali, przedstawiając swoją wersję jasełek, w których przedszkolaki wcieliły się w postacie z bajek.
Wspaniała inscenizacja i wspaniale przygotowane do swoich ról przedszkolaki. Sympatycznym punktem uroczystości był również wspólny taniec babć i dziadków z wnukami.
Po części artystycznej dzieci obdarowały zaproszonych gości ręcznie wykonanymi upominkami, składając babciom i dziadkom najserdeczniejsze życzenia. Spotkanie wywołało wiele ciepłych emocji wśród zgromadzonych gości. Był uśmiech, radość, jak również ukradkiem ocierana łza wzruszenia i duma w oku. To niezwykle cenne spotkanie nasączone wartościowym przekazem niosącym z sobą wzmacnianie więzi rodzinnych i budzenie szacunku do osób ze starszego pokolenia.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group