Wtorek, 30 listopada
Imieniny: Andrzeja, Justyny
Czytających: 1009
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: Dzień Kobiet w Świebodzicach

Poniedziałek, 9 marca 2020, 7:47
Aktualizacja: 11:49
Autor: red
Świebodzice: Dzień Kobiet w Świebodzicach
Fot. UM Świebodzice
6 marca (piątek) z okazji Dnia Kobiet w Miejskim Domu Kultury odbył się występ – muzodrama Anety Todorczuk–Perchuć „Matka, Żona, Kochanka”. Organizatorem wydarzenia był burmistrz miasta Świebodzice Paweł Ozga oraz Miejski Dom Kultury.

Przed rozpoczęciem spektaklu Burmistrz złożył wszystkim Paniom serdeczne życzenia oraz wręczył wraz z kierownikiem wydziału GNZ Sławomirem Sprawką kwiaty. W dniu Kobiet uczestniczyła także sekretarz miasta Sabina Cebula oraz dyrektor MDK Katarzyna Woźniak.

Spektakl w reżyserii Anny Gryszkówny ukazał łączenie różnych ról życiowych i społecznych kobiet. Aktorka w zabawny i przystępny sposób rozprawiała się z mitem perfekcyjnej kobiety, będącej idealną panią domu i doskonałą matką polką. Podczas przedstawienia aktorka zaśpiewała m.in. takie utwory jak: „ Windą do nieba”, „Jeszcze w zielone gramy”. Występ Anety Todorczuk-Perchuć spotkał się z dużym uznaniem świebodziczanek, które licznie przybyły na przedstawienie i doskonale się na nim bawiły. Dziękujemy zarówno Paniom jak i Panom za udział w wydarzeniu i mile spędzony czas.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group