Czwartek, 2 grudnia
Imieniny: Piotra, Pauliny
Czytających: 1005
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Strzegom: Dzień Kobiet w ZS

Poniedziałek, 9 marca 2020, 9:50
Aktualizacja: 11:51
Autor: red
Strzegom: Dzień Kobiet w ZS
Fot. UM Strzegom
6 marca br. był w strzegomskim Zespole Szkół dniem, w którym rządziły i świętowały dziewczyny. Te młodsze i te ciut starsze, uczennice i nauczycielki. Blondynki, brunetki, rude i te kolorowe oczywiście też. Wszystkie bez wyjątku.

To właśnie z okazji Dnia Kobiet męska część klasy drugiej Technikum Informatycznego pod opieką swojej wychowawczyni Anny Spychalskiej przygotowała zabawny i niezwykle żywiołowy program artystyczny, który wywołał nie tylko uśmiech na twarzach publiczności, ale wręcz rozbawił do łez. Wszystko to za sprawą bardzo kreatywnych i odważnych chłopaków, którzy z naturalną swobodą wcielili się w swoje role. Brawo!

Imprezę poprowadzili Borys Cieciński i Michał Pawlica, którzy już nie raz pokazali, że w roli konferansjerów radzą sobie doskonale. Nie obyło się również bez występów zespołu „Chojraki” w składzie: Jakub Fikiel, Karol Lewandowski, Bartosz Taraciński i Wiktor Górowski. Repertuar disco polo był strzałem w dziesiątkę na taką imprezę, a publiczność śpiewała i bawiła się razem z chłopakami. Bo kto nie zna takich hitów, jak „Oczy zielone”, „Dziewczyna o włosach blond” czy „Małolatki”?
Na uwagę zasługuje także występ Roksany Chodorowskiej z klasy pierwszej Technikum Ekonomicznego, która skeczem pt. „Kwiaty” zadebiutowała na naszej scenie. I choć miała małą tremę, to efekt końcowy był powalający. No i oczywiście wyjątkowa kreacja artystyczna Oliwiera Olechno, który w roli Edyty Górniak i w jej repertuarze - „Jestem kobietą” był chyba lepszy niż oryginał.

Było też zadanie specjalne dla publiczności - rozwiązanie krzyżówki, w której wszystkie hasła dotyczyły znajomości Kobie t- z literatury, mitologii, ale także tych pracujących w Zespole Szkół. W tej konkurencji wzięli udział Kacper Trojanowski i Denis Iwaszutin (obydwaj z 2 TI), a także Julia….
Piosenka finałowa pt. „Dzień Kobiet” i przygotowana do niej specjalna choreografia były wesołym akcentem na zakończenie tego radosnego święta. Obsługą techniczną, nagłośnieniem i przygotowaniem prezentacji zajmował się Mateusz Bogacz-Drewniak, który - jak to mówi młodzież - ogarniał temat od początku do końca.

Dla wszystkich kobiet były życzenia i słodycze od Samorządu Uczniowskiego, od dyrekcji szkoły i całej męskiej części Zespołu Szkół w Strzegomiu. Dziewczyny - zadowolone i uśmiechnięte - opuszczały aulę, zgodnie twierdząc, że Dzień Kobiet mogłyby obchodzić przez cały rok. I tego właśnie wszystkim paniom życzymy.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group