Poniedziałek, 6 grudnia
Imieniny: Mikołaja, Jaremy
Czytających: 892
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Dzień otwarty w SP 4

Piątek, 22 lutego 2013, 0:43
Aktualizacja: 0:45
Autor: red.
Świdnica: Dzień otwarty w SP 4
Fot. użyczone
W środę 20 lutego Szkoła Podstawowa nr 4 w Świdnicy szeroko otworzyła drzwi zapraszając wszystkie dzieci, które od września mają rozpocząć naukę w klasie pierwszej oraz oddziale przedszkolnym.

Od progu gości witali i otaczali opieką uczniowie klas trzecich. W sali gimnastycznej dyrektor Ryszard Chołko serdecznie przywitał przybyłych. Przedstawił szeroką ofertę edukacyjną, wykwalifikowaną kadrę oraz zapewnił o bezpieczeństwie i przyjaznej atmosferze panującej w placówce. Po obejrzeniu programu artystycznego, przygotowanego przez uczniów klasy IIIa pod kierunkiem pani Iwony Jasiak, goście zostali zaproszeni do zwiedzania szkoły.

Wszystkim podobał się obiekt sportowy, a w szczególności basen i sala lustrzana. Dzieci podziwiały zgromadzone puchary i dyplomy sportowe. Rodzice z uznaniem obejrzeli sprzęt w salach komputerowych. W nowej sali audiowizualnej można było obejrzeć zdjęcia i filmy z życia szkoły. W świetlicy zachwycały zabawki, w bibliotece książki, nawet tych którzy jeszcze nie potrafią czytać. W salach lekcyjnych dużą popularnością cieszyły się tablice i kreda. Pojawiały się na nich niezdarne literki, kwiatki, serduszka, domki. Rodzice przeglądali podręczniki, rozmawiali z nauczycielami. Byli zainteresowani systemem oceniania, ofertą zajęć pozalekcyjnych, pomocami dydaktycznymi itp.

A gdy zwiedzanie dobiegało końca na wszystkich czekał słodki poczęstunek, przygotowany przez rodziców uczniów klas trzecich. Na widok słodkości na wszystkich buźkach pojawiły się jeszcze szersze uśmiechy. Dzieci miło spędziły czas, czuły się dobrze i swobodnie. Nie wszystkie chciały już opuszczać mury placówki.

- Kochani, nie martwcie się. Tak miły jak dzisiejszy jest każdy dzień w naszej szkole. Z niecierpliwością czekamy na Was we wrześniu. Przyprowadźcie swoich znajomych i przyjaciół. Zapisy do klasy pierwszej (także o profilu pływackim) i oddziału przedszkolnego trwają do 15 kwietnia 2013 r. – mówią nauczyciele z SP 4.

Więcej informacji na stronie szkoły www.sp4swidnica.pl

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group