Sobota, 4 grudnia
Imieniny: Barbary, Piotra, Jana
Czytających: 918
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Żarów: Dzień Seniora w Żarowie

Sobota, 8 października 2016, 8:04
Autor: red
Żarów: Dzień Seniora w Żarowie
Fot. UM Żarów
Zabawa, tańce, uginające się od pysznych potraw stoły oraz radosna atmosfera i Ci najważniejsi Seniorzy, którzy integrowali się z pensjonariuszami Domu Pomocy Społecznej w Żarowie.

Tak tegoroczny dzień seniora świętowali członkowie żarowskiego Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów.

Pokazali nie tylko, że potrafią dobrze się bawić, ale udowodnili również, że są wciąż młodzi duchem. Za aktywność, pasję i zaangażowanie usłyszeli słowa podziękowania od burmistrza Leszka Michalaka, Romana Koniecznego przewodniczącego Rady Miejskiej i Anity Denes-Ziemkiewicz kierownika Ośrodka Pomocy Społecznej. Szczególne życzenia od zaproszonych gości przyjęli także jubilaci Helena Sobala i Tadeusz Chrapek.

Tegoroczne święto seniora było także okazją do wręczenia Złotej Odznaki Honorowej Polskiego Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów, która od wielu lat przyznawana jest zasłużonym na rzecz Związku mieszkańcom. Tegoroczną Złotą Odznakę Honorową Polskiego Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów otrzymała kierownik Ośrodka Pomocy Społecznej w Żarowie Anita Denes-Ziemkiewicz. Wcześniej trafiły one również do byłej burmistrz Lilli Gruntkowskiej oraz obecnego burmistrza Leszka Michalaka.
- Odznaczenie jest wyrazem akceptacji dla polityki senioralnej realizowanej na terenie gminy Żarów z myślą o seniorach, ale przede wszystkim z ich udziałem. Za aktywność, inicjatywę i zaangażowanie bardzo Wam dziękujemy - mówiła laureatka tegorocznego odznaczenia Anita Denes-Ziemkiewicz.

Podczas uroczystości seniorzy podziękowali również Danucie Kwiatkowskiej za inicjatywy, aktywność oraz niezliczone występy.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group