Wtorek, 30 listopada
Imieniny: Andrzeja, Justyny
Czytających: 1003
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Strzegom: Emocje gwarantowane

Sobota, 5 października 2019, 11:16
Aktualizacja: 11:18
Autor: red
Strzegom: Emocje gwarantowane
Fot. UM Strzegom
W sobotę, 12 października br. w Strzegomiu odbędzie się 2. ARYZTA Półmaraton (dystans 21,0975 km) i bieg dodatkowy „Bieg Piekarza” (dystans ok. 11,5 km).

Start biegu nastąpi o godz. 11:00. Atestowana trasa prowadzi po jednej pętli w całości po nawierzchni asfaltowej. Trasa oznakowana będzie co 1 km, zabezpieczona, z ograniczonym ruchem pojazdów. Na trasie będą znajdowały się trzy punkty odświeżania i odżywiania. Start biegu zlokalizowany będzie w Rynku Strzegomia, zaś meta na ul. Krótkiej (Park Strzegomskie Planty). W ramach półmaratonu odbędzie się również „Bieg Ciasteczkowy” dla dzieci i młodzieży.

Organizatorami i współorganizatorami wydarzenia są: Urząd Miejski w Strzegomiu, Amatorski Klub Sportowy Strzegom, Ośrodek Sportu i Rekreacji Sp. z o. o., Społeczność Biegowa „Strzegomska Dwunastka”, ARYZTA Polska Sp. z o. o. oraz Fundacja Ronalda McDonalda.

Zwycięzcą premierowej edycji strzegomskiego półmaratonu został Ukrainiec Bogdan Semenowycz, który wyprzedził Marokańczyka Abderrahima Elasriego i Polaka Emila Dobrowolskiego.

Trasa półmaratonu: Rynek w Strzegomiu – Żółkiewka Wiatrak – Kostrza – Godzieszówek – Roztoka – Jugowa – Tomkowice – Strzegom (meta w parku miejskim w pobliżu pomnika Księżnej Anny).

Więcej informacji: https://aryzta-polmaraton.strzegom.pl/

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group