Środa, 4 października
Imieniny: Rozalii, Franciszka
Czytających: 818
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Katowice: EuroSymbol 2014 dla świdnickiego MPK

Środa, 26 listopada 2014, 12:25
Aktualizacja: 12:26
Autor: red.
Katowice: EuroSymbol 2014 dla świdnickiego MPK
Fot. użyczone
Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Świdnica startujące w programie promocyjnym prowadzonym przez redakcję "Monitora Biznesu", dodatku do "Rzeczpospolitej" oraz "Monitora Rynkowego", dodatku do "Dziennika Gazety Prawnej" uzyskało 5 listopada nominację do tytułu EuroSymbolu Komunikacji Miejskiej 2014.

7 listopada dokonano rozstrzygnięcia programu promocyjnego, w wyniku którego tytuł Symbolu 2014 w kategorii "EuroSymbol Komunikacji Miejskiej" został przyznany MPK "Świdnica" Sp. z o.o. Kapituła programu doceniła przede wszystkim troskę Zarządu o pozyskanie funduszy unijnych celem realizacji programu poprawiania komfortu podróży pasażerów, a także wprowadzania nowoczesnych rozwiązań ułatwiających korzystanie z komunikacji miejskiej i zachęcających do niej. Na szczególną uwagę Kapituły zasłużył zakup nowych, nowoczesnych autobusów i promowanie komunikacji publicznej w mieście. Zdaniem Kapituły, MPK "Świdnica" stanowi znakomity przykład dobrego gospodarowania i
może być EuroSymbolem Komunikacji Miejskiej.

Wręczenie symbolicznej nagrody miało miejsce w dniu 24 listopada 2014r. na uroczystej finałowej Gali w Teatrze Śląskim w Katowicach. Wyróżnienie odebrał prezes MPK "Świdnica" Sp z o.o. Wiktor Karol, który przy tej okazji podziękował wszystkim, którzy przyczynili się do tego sukcesu.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group