Niedziela, 24 października
Imieniny: Marcina, Rafała, Antoniego
Czytających: 929
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Event z Violettą

Wtorek, 29 kwietnia 2014, 7:27
Autor: red.
Świdnica: Event z Violettą
Fot. użyczone
Kino Cinema3D w Galerii Świdnickiej zaprasza serdecznie wszystkie fanki Martiny Stoessel na wyjątkowy event „Poczuj się Gwiazdą”, który odbędzie się 10 maja od godziny 15:00. Przebierz się w stylu Martiny Stoessel i zgarnij nagrody!

Pokaz specjalny filmu „Violetta: Koncert” odbędzie się 10 maja o godz. 16:00. Jednak wszystkich gorąco zapraszamy już od godz. 15:00, gdyż przed seansem w holu kina czekać będzie wiele wspaniałych atrakcji, m. in. nauka tańca ze Studium Artystycznym Katharsis, rozstrzygnięcie konkursu plastycznego, układanie puzzli na czas. Wszystkich uczestników zachęcamy do aktywnego udziału proponując konkurs na stylizację. Pierwszych 20 kreacji w stylu Martiny Stoessel zostanie nagrodzonych. Do udziału w konkursach potrzebna będzie pisemna zgoda podpisana przez rodziców/opiekunów dostępna do pobrania na stronie internetowej http://cinema3d.pl/2514,violetta_swidnica lub w kasie kina.

Koncert nakręcony został w Mediolanum Forum we włoskim Mediolanie. Bierze w nim udział 12 aktorów, którzy wykonują najpopularniejsze piosenki z serialu. W relacji z całego koncertu fani zobaczą nie tylko to, co działo się podczas występów na żywo, ale również jak ich idole spędzali wolny czas między występami. W tym wyjątkowym filmie muzycznym fani Violetty zobaczą Martinę Stoessel oraz Jorge Blanco. Widzowie poznają kulisy trasy koncertowej oraz poczują emocje, jakie towarzyszyły gwiazdom przed wejściem na scenę.

Z uwagi na tak wyjątkową okazję kino Cinema3D ogłosiło konkurs. Wszyscy, którzy zakupią bilet na film „Violetta: Koncert”, mogą do specjalnej urny umieszczonej w kinie wrzucić kartkę pocztową z pozdrowieniami dla Violetty. Autorów najciekawszych i najoryginalniejszych życzeń czeka nie lada niespodzianka – kartki przesłane zostaną bezpośrednio do aktorki wcielającej się w postać Violetty, a także do wygrania będzie 10 podwójnych zaproszeń na dowolny film dystrybuowany przez Walt Disney Company (Polska) Sp. z o.o.

Szczegółowe informacje oraz regulamin konkursu dostępne są na stronie internetowej: www.cinema3d.pl

Twoja reakcja na artykuł?

1
100%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group