Środa, 24 lipca
Imieniny: Kingi, Krystyny
Czytających: 670
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Gmina Dobromierz: Ewa Kurek młodym wójtem

Środa, 19 czerwca 2024, 11:19
Aktualizacja: 11:19
Autor: red
Gmina Dobromierz: Ewa Kurek młodym wójtem
Fot. UG Dobromierz
17 czerwca na stanowisku włodarza gminy Dobromierz zaszły pewne zmiany. Jednodniowym zastępcą wójta Jerzego Ulbina była Ewa Kurek – uczennica Szkoły Podstawowej w Gniewkowie.

Ta krótka zamiana spowodowana była kolejną edycją konkursu plastycznego ,,Zostań Młodym Wójtem Gminy Dobromierz”, który zorganizował Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji przy współpracy z Urzędem Gminy Dobromierz i którego laureatem była właśnie Ewa.

Konkurs ma na celu popularyzowanie wśród uczniów wiedzy na temat Gminy Dobromierz, promowanie osiągnięć uczniów w środowisku lokalnym oraz angażowanie ich do samodzielnych działań. Młoda Pani Wójt urzędująca 17 czerwca, miała okazję zapoznać się z wieloma aspektami związanymi z funkcjonowaniem gminnego samorządu. Po przybyciu do dobromierskiego ratusza, Ewa spędziła czas w gabinecie wójta Jerzego Ulbina.

Następnie przyjrzała się obowiązkom wszystkich pracowników gminy. Dla laureatki konkursu dzień spędzony na stanowisku wójta był z pewnością czasem pełnym nowych wrażeń i być może swoje plany życiowe zwiąże właśnie z lokalnym samorządem. Na zakończenie wizyty wójt Jerzy Ulbin wręczył Ewie drobny upominek.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group