I-liga szczypiornistów: Falstrat ŚKPR–u w Ostrowie

Sobota, 24 stycznia 2015, 22:27
Aktualizacja: 22:28
Autor: ŚKPR
Źle rozpoczęli rundę rewanżową piłkarze ręczni pierwszoligowego ŚKPR–u Śwsidnica. W Ostrowie nasz zespół przegrał z gospodarzami 21:31 (7:14).

Rywale prowadzili przez całe spotkanie. Do przerwy ŚKPR tracił siedem goli, a kwadrans po zmianie stron już piętnaście (11:26). Dobrze, że udało się uniknąć blamażu. Ostatnie minuty były najlepsze w wykonaniu Szarych Wilków. ŚKPR odrobił część strat, ale oczywiście nie było mowy o skutecznej walce o punkty.

Tradycyjnie już piętą achillesową naszej drużyny była skuteczność oraz spora liczba własnych błędów. Dodajmy, że ŚKPR nie zagrał w optymalnym składzie. Zabrakło Patryka Dębowczyka, który na czwartkowym treningu wybił kciuka.

Pierwszych punktów w nowym roku trzeba będzie poszukać za tydzień, gdy do Świdnicy przyjadą akademicy z Zielonej Góry.

Ostrovia – ŚKPR Świdnica 31:21 (14:7)

ŚKPR: Potocki, Bajkiewicz, Gil – P. Rogaczewski 7, Chaber 4, Rzepecki 3, Piędziak 3, Misiejuk 2, Węcek 1, K. Rogaczewski, Motylewski, Grochowski, Czerwiński, Krzaczyński, Pułka

Kary: Ostrovia 14 minut, ŚKPR 14 minut

Karne: Ostrovia 5/3, ŚKPR 3/0