Niedziela, 21 kwietnia
Imieniny: Bartosza, Feliksa
Czytających: 1384
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: Klub z tradycjami

Czwartek, 24 listopada 2022, 10:46
Aktualizacja: 10:47
Autor: red
Świebodzice: Klub z tradycjami
Fot. UM Świebodzice
MKS Victoria Świebodzice to nie tylko klub z wieloletnią tradycją, ale również pokolenia utalentowanych zawodniczek i zawodników, którzy zasilali jej szeregi.

Na zaproszenie Burmistrza Miasta Pawła Ozgi do Ratusza przybyły Prezes Klubu Agata Kalafut, trenerka piłki ręcznej Dominika Daszkiewicz-Kwadrans i zawodniczki. W spotkaniu uczestniczył również Zastępca Burmistrza Miasta Tobiasz Wysoczański.

Burmistrz Miasta serdecznie pogratulował zarówno kadrze szkoleniowej, jak i szczypiornistkom osiąganych sukcesów. Prezes MKS Victoria Świebodzice z dumą poinformowała, że dwie zawodniczki w ostatnim czasie sięgnęły po szczególne wyróżnienia: Martyna Szczepanik dostała się do kadry Polski Juniorek 2006, zaś Elżbieta Chlebowska zakwalifikowała się do specjalistycznej konsultacji bramkarek ZPRP – Fabryka bramkarek. Włodarz wyraził słowa uznania za ogromne zaangażowanie, wytrwałą walkę o każde zwycięstwo, oraz determinacji do ciągłych treningów oraz stałego podnoszenia swoich kwalifikacji. Do gratulacji dołączył się również Zastępca Burmistrza Miasta. Obecny czas jest dla szczypiornistek ze Świebodzic historyczny, gdyż jeszcze nigdy drużyna nie plasowała się tak wysoko w rozgrywkach. W odpowiedzi Prezes Klubu serdecznie podziękowała za świetną, dotychczasową współpracę z władzami miasta.

W uznaniu zasług klubu Burmistrz Miasta Paweł Ozga przekazał na ręce Prezes Klubu Agaty Kalafut piękne bluzy z herbem Świebodzic. W podziękowaniu za miłe spotkanie szczypiornistki zaprosiły włodarza na najbliższy swój mecz, który odbędzie się 10 grudni br.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
1
100%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group