Wtorek, 18 stycznia
Imieniny: Małgorzaty, Piotra
Czytających: 541
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Ferie aktywnie

Środa, 13 lutego 2013, 10:47
Aktualizacja: 10:52
Autor: red.
Świdnica: Ferie aktywnie
Fot. użyczone
Tak właśnie uczniowie Szkoły Podstawowej nr 315 w Świdnicy spędzali wolny czas w trakcie trwania przerwy zimowej.

Od poniedziałku do piątku, w godzinach przedpołudniowych, uczniowie klas I-VI chętnie uczestniczyli w zajęciach organizowanych przez szkołę. Były to gry i zabawy ruchowe. Dużą frajdą był dla dzieci wyjazd na basen do Świebodzic, gdzie mogły one dać ujście swojej energii w wodzie i na ślizgawce.

Od wtorku uczniowie brali udział w zabawach grupowych, w których mogli zmierzyć się w różnych konkurencjach sportowych, takich jak gra w zbijaka, wyścig rydwanów, gra w kolory, zabawa z krzesełkami i w wielu innych.

Dużo radości sprawiły im także zabawy z chustą animacyjną - KLANZA, dzięki czemu uczniowie mieli okazję na wesoło rywalizować ze sobą w różnego rodzaju grach. Po trudach „walk” zespołowych, mogli oni odzyskać utraconą energię zajadając ze smakiem pączki i bułki słodkie z cukierni „Kasia” od Pana Eugeniusza Kępy, któremu składamy serdeczne podziękowania.

W piątek uczniowie wybrali się na lodowisko, gdzie, mimo niskiej temperatury, szybka i sprawna jazda na łyżwach oraz gorąca czekolada rozgrzała ich bez problemu.
Po tak aktywnie spędzonych feriach dzieci na pewno wrócą do szkoły wypoczęte i gotowe na nowe wyzwania w drugim semestrze.

(SP 315)

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group