Wtorek, 23 lipca
Imieniny: Bogny, Brygidy
Czytających: 680
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: Ferie z OsiR–em, biblioteką i MDK–iem w Świebodzicach

Czwartek, 12 stycznia 2012, 9:04
Aktualizacja: 9:05
Autor: red
Świebodzice: Ferie z OsiR–em, biblioteką i MDK–iem w Świebodzicach
Fot. użyczone
Typowo zimowych szaleństw podczas ferii chyba nie ma się co spodziewać, ale na pewno nie będą to nudne dwa tygodnie. W Świebodzicach ofertę zimowego wypoczynku dla dzieci i młodzieży przygotowały aż trzy placówki miejskie.

W Miejskim Domu Kultury czekają znane i lubiane przez młodych świebodziczan zajęcia: warsztaty teatralne, plastyczne, taneczne; wycieczki po okolicy, spotkania z pracownikami Książańskiego Parku Krajobrazowego połączone z wycieczką po parku; MDK odwiedzi także Teatr Maska. Każdy miłośnik kultury znajdzie tu coś dla siebie.
Na filmowe ferie zaprasza Miejska Biblioteka Publiczna Oddział Dziecięcy. W poniedziałki, środy i piątki na najmłodszych czeka Krecik, Maminki, Wilk i zając oraz inni, lubiani bohaterowie kreskówek. Natomiast we wtorki i czwartki biblioteka zaprasza nieco starszych kinomanów – będzie można zobaczyć takie filmy jak Piraci z Karaibów, Opowieści z Narni czy Było sobie życie. Poranki dla najmłodszych rozpoczynają się o godz. 10.00, dla starszej widowni o 11.
Aktywny wypoczynek oferuje Ośrodek Sportu i Rekreacji. Zaprasza dzieci i młodzież na liczne turnieje, zajęcia na siłowni i kręgielni; będą także wyjazdy na lodowisko do Świdnicy oraz wejście na Wodne Centrum Rekreacji za symboliczne 2 złote. Nowością będzie wyjątkowy Dzień Dziadków na sportowo.
Włączając się w Europejski Rok Osób Starszych i Solidarności Międzypokoleniowej OSiR Świebodzice we współpracy ze Stowarzyszeniem 3. Wieku zapraszają do wspólnych obchodów Dnia Babci i Dnia Dziadka na sportowo. Jeżeli jesteś zainteresowany zaproś dziadka, babcię (niekoniecznie swojego) i przyjdźcie 20.01.2012 r. do Hali Widowiskowo – Sportowej w godzinach od 14.00 -16.00, by razem z nimi sprawdzić się w konkurencjach sportowych: rzut lotkami do tarczy, układanie puzlii na czas, sadzenie ziemniaków, kierowanie wnukiem i wiele innych, zabawnych konkurencji. Gwarantujemy świetną zabawę dla wszystkich uczestników.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group