Wtorek, 18 stycznia
Imieniny: Małgorzaty, Piotra
Czytających: 532
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jaworzyna Śląska: Ferie z SOKiBP

Wtorek, 15 stycznia 2013, 0:02
Aktualizacja: 0:04
Autor: red.
Jaworzyna Śląska: Ferie z SOKiBP
Fot. organizator
Samorządowy Ośrodek Kultury i Biblioteka Publiczna w Jaworzynie Śląskiej zapraszają dzieci i młodzież na specjalne zajęcia, które odbędą się podczas nadchodzących ferii zimowych.

Codziennie od poniedziałku do piątku, od 9:00 do 12:00 zapraszamy dzieci od szóstego roku życia do udziału w cyklu zajęć, podczas których dzieci będą mogły spędzić czas pod okiem naszych instruktorów, przy okazji nabywając i doskonaląc umiejętności artystyczne. Nie zabraknie także świetnej zabawy: na biorących udział w zajęciach czekają gry i konkursy z nagrodami.

Na zakończenie ferii zimowych, dla dzieci które regularnie będą brały udział w zajęciach, planowane są warsztaty teatru lalek, prowadzone przez Bożenę Oleszkiewicz, aktorkę z wałbrzyskiego Teatru Lalek "Bajka". W wyniku warsztatów dzieci stworzą własną adaptację bajki "Kopciuszek".

Biblioteka Publiczna w tym roku przystąpiła do programu Centrum Edukacji Obywatelskiej "Ferie z Filmem", w ramach którego podczas zimowej przerwy szkolnej będą emitowane filmy dla dzieci. Codziennie po godzinie 12:00 odbywać się będą także zajęcia pod nazwą "Ferie w mieście". Zapisy na zajęcia przyjmowane są w Oddziale Dziecięcym Biblioteki (dzieci w wieku szkolnym).

Udział we wszystkich zajęciach podczas ferii zimowych jest bezpłatny, jednak ilość wolnych miejsc jest ograniczona. Rodzice i opiekunowie dzieci, które chcą uczestniczyć w zajęciach proszeni są o kontakt z Sekretariatem SOKiBP i złożeniem oświadczenia (zgoda na uczęszczanie na zajęcia).

(UM Jaworzyna Śląska)

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group