Piątek, 28 stycznia
Imieniny: Radomira, Tomasza
Czytających: 555
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: Ferie – zabawa na wiele sposobów

Poniedziałek, 28 stycznia 2013, 15:57
Aktualizacja: 15:58
Autor: red.
Świebodzice: Ferie – zabawa na wiele sposobów
Fot. użyczone
Turnieje sportowe, warsztaty plastyczne i teatralne, przygoda z książką i filmem – to niektóre z atrakcji, które dla dzieci pozostających w domu przygotowało miasto. W Świebodzicach jak zawsze, nie będzie powodów do nudy.

Zimowiska przygotowały aż cztery placówki: Miejski Dom Kultury, Ośrodek Sportu i Rekreacji, Świetlica Środowiskowa Tęczowa Gromada oraz Miejska Biblioteka Publiczna Oddział Dziecięcy.

MDK przygotował zróżnicowaną ofertę – będą wyjścia na basen, zajęcia ogólnorozwojowe na sali gimnastycznej, warsztaty: teatralne (drama, pantomima), plastyczne (z profesjonalnym artystą malarzem), taneczne (hip-hop, latino, disco dance), z Młodzieżową Radą Miejską - ekologiczne i o tematyce UE. Na małych uczestników czeka także pokaz bajek, zajęcia z przygodą w Parku Miejskim a na koniec ferii – obowiązkowe MDK talent show. Uczestnictwo w zajęciach po uprzednim zapisaniu się na listę.

Najbogatsza ofertę dla tych, którzy robią ruch i aktywność, ma jak zawsze OsiR. Turnieje piłki nożnej, ręcznej, nauka gry w tenisa, zajęcia na siłowni i kręgielni, a dla wszystkich dzieci z miasta – wejście na krytą pływalnię za symboliczne 2 zł!

Spotkanie z ciekawymi książkami i filmami dla dzieci przygotowała biblioteka. Zaprasza najmłodszych czytelników codziennie od godz. 10.00. W programie warsztaty literackie, spotkanie z ciekawymi osobami, bajki poczytajki i wiele innych.

Dla swoich podopiecznych zimowisko przegotowała także Świetlica Środowiskowa. - Nasi podopieczni mogą spodziewać się m.in. zajęć sportowych na sali gimnastycznej, zajęć na basenie, turnieju w piłkarzyki stołowe, zajęć komputerowych, gier i zabaw oraz zajęć plastycznych w Świetlicy – mówi Krystian Wołoszyn, kierownik świetlicy. - Będą również wycieczki autokarowe i wiele innych atrakcji.

Serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież do korzystania z oferty.

(UM Świebodzice)

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group