Środa, 8 grudnia
Imieniny: Marii, Makarego
Czytających: 580
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Żarów: Festyn Optymistycznej Rodziny

Czwartek, 26 maja 2016, 6:50
Autor: opr. red.
Żarów: Festyn Optymistycznej Rodziny
Fot. www.um.zarow.pl
Jak co roku, przedszkolaki z żarowskiego Bajkowego Przedszkola, na Dzień Mamy i Taty przygotowały dla swoich rodziców mnóstwo atrakcji.

Podczas festynu Optymistycznej Rodziny w sobotę, 21 maja nie zabrakło loterii fantowej, występów artystycznych, słodkiego poczęstunku w "Kawiarence pod parasolem", a przede wszystkim niespodzianek dla najmłodszych. Wśród nich były wspólne zabawy z "Ale Hecą", stanowiska sportowe, plastyczne i garderoby, a w tym roku również występ rodziców z Klubu Kreatywnych Rodziców w sztuce "O królu Kraku i dzielnym Szewczyku Dratewce". Scena w ogrodzie przedszkolnym rozbrzmiewała muzyką i dziecięcą poezją, nie zabrakło teatrzyków i tańców dla ukochanych rodziców.

- Jak zawsze, występy dzieci bardzo wzruszyły i uszczęśliwiły rodziców. Także występ kreatywnych rodziców został gromko nagrodzony wielkimi brawami. Oprócz występów artystycznych przygotowaliśmy również pokonkursową wystawę prac biorących udział w konkursie "Moja mama czarodziejka", wykonanych przez rodziców naszych dzieci. Wszystkie mamy, które wzięły udział w konkursie otrzymały pamiątkowe dyplomy oraz nagrody książkowe. Na tarasie, "Kawiarenka pod parasolem" serwowała ciepłe i zimne dania oraz napoje przygotowane przez personel przedszkola. W menu, królowały oczywiście pyszne ciasta upieczone przez mamy naszych przedszkolaków. Rodzice z grupy "Tygryski"" zadbali o to, aby nie zabrakło kiełbasek z grilla. Dziękujemy za wsparcie finansowe i rzeczowe wszystkim sponsorom naszego rodzinnego pikniku - mówi Elżbieta Wierzyk, dyrektor Bajkowego Przedszkola z Żarowa.

Dochód uzyskany z festynu zostanie przekazany na rzecz Rady Rodziców.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group