Wtorek, 16 kwietnia
Imieniny: Cecylii, Julii
Czytających: 1285
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Słotwina: Festyn w Słotwinie

Poniedziałek, 15 maja 2023, 9:36
Aktualizacja: Wtorek, 16 maja 2023, 10:37
Autor: red
Słotwina: Festyn w Słotwinie
Fot. KPP Świdnica
W niedziele 14 maja funkcjonariusze ze świdnickiej komendy i Posterunku Policji w Słotwinie zgłosili się na pikniku charytatywnym, zorganizowanym na rzecz chorej Agatki, a wszystko to by wesprzeć szczytny cel – jakim jest pomoc w leczeniu dziecka.

W niedzielę 14 maja br. w Pszennie na terenie gminy Słotwina odbył piknik charytatywny dla chorej Agatki. Spotkanie zostało zorganizowane w celach pomocowych, a dochód z pikniku przekazany zostanie na rzecz chorej dziewczynki Agatki Salamon. W tym szczytnym przedsięwzięciu uczestniczyli również funkcjonariusze ze świdnickiej komendy oraz z Posterunku Policji w Słotwinie.

Uczestnicy imprezy mogli zapoznać się z pracą policjantów, obejrzeć sprzęt policyjny i nawet zasiąść za sterami radiowozu, który cieszył się dużym zainteresowaniem wśród młodych, ale i starszych czetników imprezy.

Mundurowi wszystkim zainteresowanym służbą w policji przekazywali niezbędne informacje na temat postępowania kwalifikacyjnego oraz warunków, jakie należy spełnić, aby założyć granatowy mundur.

W trakcie zabaw z dziećmi i młodzieżą policjanci rozmawiali na temat ich bezpieczeństwa podczas zbliżającego się letniego wypoczynku w górach czy nad wodą.

A ze starszymi, którzy także odwiedzili nasze stoisko mundurowi rozmawiali na temat właściwego zabezpieczeniu mieszkań i domów, a wszystko by uniknąć przykrej niespodzianki - włamania.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group