Wtorek, 18 stycznia
Imieniny: Małgorzaty, Piotra
Czytających: 538
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Żarów: Finał WOŚP w Żarowie

Wtorek, 7 stycznia 2020, 7:07
Aktualizacja: 13:08
Autor: red
Żarów: Finał WOŚP w Żarowie
Fot. UM Żarów
W najbliższą niedzielę po raz 28. zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Orkiestrowe granie w Żarowie rozpocznie się już przed południem w Bajkowym Przedszkolu.

Tam najmłodsi pod okiem opiekunów przygotowali mnóstwo atrakcji.

Z kolei na godzinę 11.00 wszystkich miłośników gier planszowych zapraszamy do Szkoły Podstawowej przy ulicy Piastowskiej 10. Czekać tam będą na Państwa najpopularniejsze gry bez prądu. Dobrą zabawę gwarantują aktorzy Teatru Bezdomnego.

Od godziny 16.00 zapraszamy do Gminnego Centrum Kultury i Sportu. Na dobry początek zagra zespół Luna Park. Obecnie Luna Park to czwórka muzyków, których twórczość to energetyczna dawka funky z łatwymi do zapamiętania popowymi melodiami. Czerpanie inspiracji z różnych nurtów tworzy z powstałych dzieł ciekawą mieszankę. Po występie Luna Park na scenie pojawi się zespół Nowe Music, który łączy popowe wokale Natalii Widuto z elektronicznymi podkładami Mateusza Chochołka w taneczną całość. Oboje od dawna są aktywni na scenie muzycznej, a najnowszy wspólny projekt potwierdza ogromy talent tego duetu.

Na orkiestrowej scenie zaśpiewają również Krukowianie, którzy od tego roku działają pod skrzydłami GCKiS w Żarowie. Na miłośników muzyki będą czekały jeszcze dwa występy. Chór Senyor-Ryci zaprasza na podróż po najlepszych utworach biesiadnych. Z kolei Miejska Orkiestra Dęta na pewno zagra oficjalny hymn WOŚP. Wszystkich ciekawych, co jeszcze pojawi się w repertuarze zespołów zapraszamy do GCKiS. Podczas finału zaprezentują się sekcje taneczne i sportowe. Pokaz Kids Dance i sekcji akrobatyki sportowej został zaplanowany na godzinę 18.00.

Licytacja gadżetów przekazanych na WOŚP zaplanowana została na godzinę 19.00. Wśród fantów pojawią się grafiki Ryszarda Łomańskiego, vouchery do Restauracji Biały Las, żeglowanie z burmistrzem Żarowa Leszkiem Michalakiem, książki Tajemnice Ziemi Żarowskiej wraz z autografem autora – Bogdana Muchy, fotografie wykonane przez członków Żarowskiego Klubu Fotograficznego, sesja fotograficzna wykonana przez Małgorzatę Niewadę.

Bajkowe Przedszkole w Żarowie

10.00-12.30

W programie: jasełka, rozdanie nagród i dyplomów w konkursie „Bożonarodzeniowy Anioł”, aukcja bożonarodzeniowych aniołów, piernikowych serc, domków z piernika, kiermasz okolicznościowych kartek, świąteczna kawiarenka, gry i zabawy, zajęcia artystyczne

Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy, ulica Piastowska 10

11.00 - 15.00 Gry planszowe - zaprasza Teatr Bezdomny,

Gminne Centrum Kultury i Sportu, ulica Piastowska 10a

9.30 -13.00 III Żarowski Turniej Oldboyów o Puchar Burmistrza Żarowa – hala sportowa

16.00 Koncert Luna Park
17.00 Koncert Nowe Music
17.30 Krukowianie
18.00 Kids Dance - pokaz sekcji tanecznej działającej przy GCKiS, pokaz sekcji akrobatycznej działającej przy GCKiS
18.10 Senyor Rici
18.30 Koncert Miejskiej Orkiestry Dętej
19.00 Licytacja
Ponadto: grupa Black Coyote Airsoft, smaczne ciasta z UTW, loteria fantowa, atrakcje dla najmłodszych.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group