Czwartek, 8 grudnia
Imieniny: Marii, Makarego
Czytających: 998
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Finaliści ze Świdnicy

Wtorek, 27 marca 2012, 16:00
Aktualizacja: Środa, 4 kwietnia 2012, 10:36
Autor: red
Świdnica: Finaliści ze Świdnicy
Fot. użyczone
Krzysztof Wilk wraz z Aleksandrem Pietrzakiem i Julianną Skałbą reprezentują nasze miasto w konkursie Eurostaż. Potrzebne im są do wygranej głosy oddane za pomocą aplikacji facebooka.

Oto apel:

Nazywam się Krzysztof Wilk, jestem studentem I roku administracji na Uniwersytecie Wrocławskim i absolwentem II LO w Świdnicy. W grudniu ubiegłego roku wziąłem udział w I etapie konkursu Eurostaż. Zostałem zakwalifikowany do II fazy rzeczonej rywalizacji, która polegała na napisaniu pracy (przemówienie dla przewodniczącego Parlamentu Europejskiego na inauguracyjne posiedzenie Parlamentu, praca musiała być napisana w języku angielskim, niemieckim lub francuskim). Również ten etap konkursu udało się pokonać. W ostatniej fazie rywalizacji każde województwo reprezentowane jest przez dziesięcioro uczestników. Jestem jedynym Świdniczaninem w gronie finalistów. Przy czym osoba, która w danym województwie zbierze największą ilość głosów (oddawanych za pomocą Facebook'owej aplikacji) ma szansę wyjechać na dwumiesięczny staż w Parlamencie Europejskim. Zbieranie kliknięć trwa do 15.04.br.

Oto adres aplikacji: https://apps.facebook.com/eurostaz/

Akualizacja:

Pan Krzysztof wprowadził naszą redakcję w błąd gdyż nie jest jednym finalistom ze Świdnicy. Glosować również można na Aleksandra Pietrzaka i Juliannę Skałba. Pod wybranym województwem, wybiera się nazwisko: Olek pod piątką, Julianna pod siódemką.

Gratulujemy i trzymamy kciuki za wygraną świdniczan!

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (4)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group