Środa, 28 września
Imieniny: Marka, Wacława
Czytających: 680
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Lutomia Dolna: Finalista z historii

Sobota, 29 maja 2021, 13:45
Autor: red
Lutomia Dolna: Finalista z historii
Fot. Gmina Świdnica
Uczeń Szkoły Podstawowej w Lutomi Dolnej Andrzej Mitranka został finalistą edycji 2020/2021 Dolnośląskiego Konkursu „zDolny Ślązak” z przedmiotu– historia.

- Już w poprzednich edycjach dał się poznać jako uczeń o nietuzinkowej wiedzy. Teraz jednak okazało się, że bez problemu przeszedł eliminacje szkolne, świetnie zaprezentował się w eliminacjach powiatowych i niewiele zabrakło, aby został laureatem najwyższego szczebla - nadmienia Wiesław Lęga, który przygotował Andrzeja do konkursu.

Dojście do finału w tak prestiżowym konkursie jest wyróżnieniem dla naszego ucznia i naszej szkoły. Warto podkreślić, że Andrzej jest dopiero w VI klasie, a więc będzie miał jeszcze nie jedną okazję, aby poprawić swoje osiągnięcie, czego mu serdecznie życzymy- dodaje dyrektor szkoły Elżbieta Dolińska.

Warto wspomnieć, że „zDolny Ślązak” to prestiżowe konkursy przedmiotowe, które na trwałe wpisały się w kalendarz edukacyjny Dolnego Śląska. Organizatorem konkursów jest Dolnośląski Kurator Oświaty, a realizowane są one w ramach Dolnośląskiego Systemu Wspierania Uzdolnień.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group