Czwartek, 2 grudnia
Imieniny: Piotra, Pauliny
Czytających: 948
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Foksik – mały piesek dedykowany do towarzystwa samotnej osobie

Czwartek, 7 września 2017, 7:44
Autor: red
Świdnica: Foksik – mały piesek dedykowany do towarzystwa samotnej osobie
Fot. użyczone
Foksik trafił do schroniska po wypadku komunikacyjnym na ul. Wrocławskiej w Świdnicy, piesek potrącony leżał na przystanku.

Rokowania były bardzo ostrożne, Foksik miał ranę na głowie, krwiaka na oku i był mocno poobijany, nie mógł wstawać samodzielnie. Na szczęście nie doszło do żadnego złamania ani uszkodzenia rdzenia kręgowego. Intensywne leczenie, wzmacnianie psiaka suplementami i dobrą karmą zaowocowało powrotem do zdrowia! Aktualnie Foksik nie pamięta o tym, co było i czeka na dobry domek?

Foksik nie miał łatwego życia, trafił do nas bardzo zapchlony, miał liczne ubytki sierści i jego ogólna kondycja była bardzo słaba. Świadczy to o długiej tułaczce lub zaniedbaniach w poprzednim domu.

Piesek jest domowym pieskiem, zachowuje czystość i nie szczeka oraz nie niszczy pozostawiony sam. Obecność innych psów, czy kotów zupełnie go nie wzrusza. Foksik poszukuje domu spokojnego. Sprawdzi się idealnie w charakterze towarzysza samotnej osoby, której dotrzyma kroku. Jest psem mało aktywnym, nie wymaga bardzo długich spacerów. Obawia się gwałtownych ruchów, kuli się i okazuje wtedy strach.

Poszukujemy dla niego domu, który stanie się jego przystanią po tak długiej tułaczce i po tylu przeżyciach.

Pies przebywa w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Świdnicy. Tel. 790-241-451.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group