Czwartek, 21 października
Imieniny: Urszuli, Jakuba
Czytających: 944
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: Funkcjonariusze zabezpieczyli kolejne nielegalne automaty do gier

Sobota, 24 czerwca 2017, 13:49
Aktualizacja: 14:51
Autor: red
Świebodzice: Funkcjonariusze zabezpieczyli kolejne nielegalne automaty do gier
Fot. KPP Świdnica
Wspólne działania świdnickich policjantów z funkcjonariuszami Dolnośląskiego Urzędu Celno–Skarbowego we Wrocławiu doprowadziły do zamknięcia kolejnego nielegalnego salonu gier hazardowych na terenie Świebodzic.

Policjanci Komisariatu Policji w Świebodzicach wspólnie z funkcjonariuszami Dolnośląskiego Urzędu Celno-Skarbowego we Wrocławiu realizując czynności służbowe w jednym z punktów usługowych na terenie Świebodzic ujawnili 6 automatów do gier hazardowych o wartości 12 tyś złotych oraz zabezpieczyli gotówkę w kwocie niemal 3 tysiące złotych. Automaty oraz pieniądze przekazane zostały funkcjonariuszom Urzędu Celno-Skarbowego, którzy prowadzić będą teraz dalsze postępowanie w tej sprawie.

Na zabezpieczonych maszynach zainstalowane były gry o charakterze losowym, prowadzone w celach komercyjnych, na organizowanie których wymagana jest koncesja niezbędna do prowadzenia kasyna. Powyższe fakty zostały ustalone przez funkcjonariuszy w trakcie przeprowadzonych na miejscu eksperymentów procesowych, które potwierdziły, że są to maszyny działające w sprzeczności z przepisami ustawy o grach hazardowych.

Zgodnie z kodeksem karno-skarbowym za organizowanie gier hazardowych wbrew przepisom grozi kara pozbawienia wolności do lat 3.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group