Czwartek, 28 października
Imieniny: Szymona, Tadeusza
Czytających: 954
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Gala Stypendystów Prezesa Rady Ministrów

Czwartek, 7 grudnia 2017, 9:08
Aktualizacja: 13:10
Autor: red
Świdnica: Gala Stypendystów Prezesa Rady Ministrów
Fot. Starostwo Powiatowe Świdnica
Michał Spisak, uczeń trzeciej klasy technikum mechanicznego w Zespole Szkół Mechanicznych w Świdnicy odebrał z rąk pani Minister Edukacji Narodowej Anny Zalewskiej i Dolnośląskiego Kuratora Oświaty Romana Kowalczyka stypendium Prezesa Rady Ministrów.

Uroczystość wręczenia stypendiów odbyła się dnia 1 grudnia br. w Teatrze Zdrojowym im. Henryka Wieniawskiego w Szczawnie Zdroju.

Stypendium takie jest przyznawane za wybitne osiągnięcia w nauce w roku szkolnym 2016/2017 na cały kolejny rok szkolny. Michał jest uczniem wybitnie uzdolnionym matematycznie. Ale najwyższe noty zdobywa również z przedmiotów zawodowych i języków obcych. W ubiegłym roku szkolnym średnia ocen Michała wyniosła 5, 47. Warto również w tym miejscu przypomnieć sukcesy naszego ucznia: 1 miejsce w Finale Międzyszkolnego Konkursu „Logika i Matematyka”, II m-ce w XV Powiatowym Konkursie Matematycznym, I m-ce drużynowo w VII Międzypowiatowym Konkursie Matematycznym, udział w Ogólnopolskim Konkursie Elektron- 22 m-ce w finale. Przy czy Michał jest uczniem niezwykle skromnym, bardzo koleżeńskim i zawsze chętnym do pomocy.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group