Niedziela, 24 października
Imieniny: Marcina, Rafała, Antoniego
Czytających: 972
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Gdzie jest Nemo w 3D [KONKURS]

Poniedziałek, 4 sierpnia 2014, 13:42
Aktualizacja: 13:45
Autor: red.
Świdnica: Gdzie jest Nemo w 3D [KONKURS]
Fot. archiwum
Zapraszamy wszystkie dzieci, duże i małe na klasyczne bajki Disneya w kinach Cinema 3D. Wszystkie filmy na dużym ekranie w doskonałej cyfrowej jakości obrazu i dźwięku. Tym razem na naszych Czytelników czeka jedna wejściówka na „Gdzie jest Nemo” w 3D (10 sierpnia). By ją zdobyć wystarczy wysłać mail na adres redakcja@swidniczka.com w tytule wiadomości wpisując Cinema3D, a w treści swoje imię i nazwisko. Zwycięzcę wyłoni losowanie. Na maile czekamy do 6 sierpnia do godz. 18.00.

Dla każdego dziecka przygotowaliśmy niespodziankę - w czasie trwania naszego cyklu będzie można zebrać serię specjalnie wydanych kart zabaw z powierzchnią suchościeralną, na których przewodnikiem po krainie zabaw i filmu będzie Kinolek.

Gdzie jest Nemo 3D" – 10 sierpnia 2014, godz. 11:00
Twórcy snują tę opowieść ze swadą i humorem. Wszystko zostało tu wyważone z aptekarską precyzją: cytaty z klasyki kina, momenty grozy, chwile wzruszenia i morał, którzy docenią duzi i mali. Skrzynia filmowych skarbów została teraz wzbogacona o technologię 3D, która uprzyjemnia i tak bajeczną wyprawę. Błazenek Merlin rusza na pomoc swojemu jedynemu synkowi Nemo, który został wyłowiony z Rafy Koralowej. W poszukiwaniach towarzyszy mu zapominalska rybka Dory.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group