Wtorek, 1 grudnia
Imieniny: Edmunda, Natalii
Czytających: 640
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Głosujemy za 5 dni – kogo można wybrać do rady w powiecie?

Wiadomości: powiat świdnicki
Wtorek, 16 listopada 2010, 7:18
Aktualizacja: 7:39
Autor: KO
Fot. Wiktor Bąkiewicz
Wybory samorządowe zbliżają się wielkimi krokami. Na cztery lata wybierzemy swoich reprezentantów. Dziś prezentujemy nazwiska wszystkich kandydatów do Rady Powiatu w Świdnicy w czterech okręgach – poza Świdnicą. Zobacz, na kogo możesz zagłosować, przemyśl swój głos – głosuj świadomie!

Okręg nr 3 skupia gminy Jaworzyna Śląska, Marcinowice i Żarów. Do obsadzenia jest tu 5 mandatów, o które na sześciu listach ubiega się 54 kandydatów. Okręg nr 4 to gmina Strzegom – tu również 5 mandatów, a pretendentów do stołka radnego powiatowego jest 50. Okręg nr 5 to gmina Świdnica. Tu mandatów jest tylko 3, ubiega się o nie 29 kandydatów. Ostatnie, okręg nr 6, skupia wyborców ze Świebodzic i z gminy Dobromierz. O 5 miejsc w radzie rywalizuje tu 53 osób. Świdnickie okręgi 1 i 2 przedstawiliśmy wczoraj (kliknij: tutaj), a przedwczoraj pokazaliśmy, kto startuje do sejmiku.

Okręg nr 3 - Gmina Jaworzyna Śląska, Gmina Marcinowice i Gmina Żarów

Lista nr 1 - KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
Numer na liście Nazwisko i Imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 Owczarski Zbigniew 68 Żarów
2 Borowiec Barbara 28 Piotrowice
3 Sionko Zbigniew Marian 56 Żarów
4 Cudo Mateusz 27 Żarów
5 Szczepaniak Katarzyna Anna 28 Żarów
6 Dziedzic Kamil 25 Żarów
7 Juralewicz Anita Barbara 37 Żarów

Lista nr 2 - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Numer na liście Nazwisko i Imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 Wachowiak Stanisław 69 Żarów
2 Dydycz Halina 64 Jaworzyna Śląska
3 Pająk Roman 58 Pastuchów
4 Mazur Jan 63 Łażany
5 Łesak Józef 53 Mysłaków
6 Żmuda Marek 61 Zebrzydów
7 Gerus Tomasz Maciej 23 Biała
8 Rudnik Władysław 60 Bożanów
9 Grabowski Grzegorz 33 Buków
10 Lempart Witold 47 Witków

Lista nr 4 - KOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Numer na liście Nazwisko i Imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 Jagła Robert Aleksander 42 Wierzbna
2 Sołtys Krzysztof Bronisław 47 Jaworzyna Śląska
3 Szpilakowski Adam 58 Śmiałowice
4 Bytniewski Andrzej Witold 60 Nowy Jaworów
5 Młocek Grzegorz 22 Marcinowice
6 Kuta Janina Zofia 51 Wiry
7 Sawko Grzegorz 34 Stary Jaworów
8 Nasiadka Natalia 23 Milikowice

Lista nr 5 - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Numer na liście Nazwisko i Imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 Krzaczek Jacek 41 Jaworzyna Śląska
2 Chrapek Stanisław 40 Żarów
3 Falczyszyn Edward 60 Mysłaków
4 Giemza Urszula 44 Pastuchów
5 Lesiak Wojciech Stanisław 23 Żarów
6 Litwińska Magdalena 28 Żarów
7 Dobrowolska Izabela Agnieszka 24 Klecin
8 Zięba Małgorzata Czesława 48 Mrowiny
9 Witkowska Barbara Genowefa 52 Imbramowice

Lista nr 16 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
Numer na liście Nazwisko i Imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 Worsa Zygmunt 53 Kalno
2 Grzegorzewicz Grzegorz Sławomir 33 Jaworzyna Śląska
3 Gołębiowski Władysław 55 Szczepanów
4 Słowik Helena Teresa 52 Przyłęgów
5 Olejarczyk Bolesław 59 Wilków
6 Horodyski Robert Tomasz 52 Marcinowice
7 Adamowicz Małgorzata Maria 41 Jaworzyna Śląska
8 Przystał Urszula Anna 28 Imbramowice
9 Plencler Maciej Józef 48 Jaworzyna Śląska
10 Buchowski Adam Jarosław 27 Stary Jaworów

Lista nr 17 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA POWIATU
Numer na liście Nazwisko i Imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 Zywer Marek Jan 48 Mielęcin
2 Potoczna Katarzyna Anna 36 Żarów
3 Kita Natalia Barbara 53 Jaworzyna Śląska
4 Dudzic-Goljasz Magdalena Monika 31 Chwałków
5 Krupczak Mariusz Mirosław 32 Bolesławice
6 Porębski Ryszard Antoni 53 Świdnica
7 Gruszecka Zofia Barbara 48 Pasieczna
8 Chodur Kazimierz 57 Żarów
9 Mendak Lidia 50 Pszenno
10 Kowalczyk Paweł Zbigniew 29 Świdnica

Okręg nr 4 -Gmina Strzegom

Lista nr 1 - KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
Numer na liście Nazwisko i Imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 Szkut Jan 62 Jaroszów
2 Krosta Hanna Jadwiga 58 Strzegom
3 Stańczyk Bernarda Teresa 59 Strzegom
4 Miłek Zbigniew Józef 49 Jaroszów
5 Rynduch Jan 64 Granica
6 Ważny Seweryn 53 Bartoszówek

Lista nr 2 - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Numer na liście Nazwisko i Imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 Marchlewski Grzegorz Ryszard 42 Kostrza
2 Pylak Jolanta 38 Strzegom
3 Zając Władysław 47 Jaroszów
4 Bodnar Wojciech Przemysław 39 Rogoźnica
5 Kolendra Marcin Michał 19 Strzegom
6 Węgrzyn Adam 66 Stawiska
7 Siekaniec Tomasz Piotr 43 Strzegom

Lista nr 4 - KOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Numer na liście Nazwisko i Imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 Sulima Grzegorz Maciej 43 Strzegom
2 Rosiek Henryk 55 Olszany
3 Nowak Marzena Ewa 52 Strzegom
4 Duś Adam Stefan 55 Strzegom
5 Pilch Sławomir Piotr 31 Strzegom
6 Abram Krzysztof Bolesław 52 Jaroszów
7 Sucharzewska Wioletta Ewa 36 Strzegom

Lista nr 5 - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Numer na liście Nazwisko i Imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 Kuźma Józef 65 Strzegom
2 Durlik Paweł 37 Strzegom
3 Kania Izabela 32 Strzegom
4 Falkiewicz Andrzej 52 Jaroszów
5 Sulikowski Jan Stanisław 49 Goczałków
6 Błońska Tatiana 70 Strzegom
7 Zatorski Tadeusz 59 Strzegom
8 Róg Monika 38 Żółkiewka
9 Budiukin Borys Michał 29 Strzegom
10 Gmyrek Piotr Paweł 32 Strzegom

Lista nr 16 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
Numer na liście Nazwisko i Imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 Cebula Sabina Irena 49 Strzegom
2 Forski Bronisław Tadeusz 57 Strzegom
3 Cichoński Jerzy Józef 53 Olszany
4 Sarlej Waldemar Andrzej 46 Strzegom
5 Pidanty Grzegorz Zygmunt 36 Strzegom
6 Nejman Beata 36 Strzegom
7 Dudzińska Dorota Anna 44 Strzegom
8 Wojciechowska Halina 58 Pastuchów
9 Chajduga Kazimierz 47 Kostrza
10 Wojciów Marian 71 Strzegom

Lista nr 17 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA POWIATU
Numer na liście Nazwisko i Imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 Wójtowicz Robert Przemysław 37 Strzegom
2 Jarosińska Urszula 59 Strzegom
3 Zawadzki Robert Zenon 46 Szymanów
4 Olech Krzysztof Janusz 44 Strzegom
5 Kisielewicz Agnieszka Marta 33 Strzegom
6 Paluch Piotr 44 Stanowice
7 Hajduk Magdalena Natalia 25 Strzegom
8 Cedzidło Grzegorz 33 Strzegom
9 Rozwałka Andrzej Władysław 56 Strzegom
10 Witkowska Anna Sylwia 35 Strzegom

Okręg nr 5 - Gmina Świdnica

Lista nr 1 - KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
Numer na liście Nazwisko i Imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 Werner Krystyna 63 Witoszów Dolny
2 Frydrysiak Maria 60 Świdnica
3 Szporko Tomasz Edward 39 Bystrzyca Górna
4 Laskowski Sławomir Marek 60 Świdnica
5 Hampel Monika 32 Bojanice
6 Kucharczyk Józef Andrzej 54 Modliszów

Lista nr 2 - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Numer na liście Nazwisko i Imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 Sakowska Ewa Maria 56 Świdnica
2 Kurzawa Anna Jadwiga 53 Wiśniowa
3 Wrona Józef 57 Boleścin
4 Targosz Stanisława 51 Lutomia Dolna
5 Zapart Krzysztof Artur 39 Bystrzyca Górna
6 Ferenc Bolesław 57 Świdnica

Lista nr 4 - KOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Numer na liście Nazwisko i Imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 Zaremba Krzysztof Antoni 54 Boleścin
2 Somala Andrzej Tadeusz 46 Bystrzyca Górna
3 Tokarz Leszek 51 Bojanice
4 Czarnotta Bartosz 19 Krzyżowa
5 Jadach Mateusz 24 Wilków

Lista nr 5 - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Numer na liście Nazwisko i Imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 Nieć Robert Henryk 38 Świdnica
2 Dymarska Krystyna 54 Bystrzyca Górna
3 Salińska Magdalena 37 Mokrzeszów
4 Chudziński Jan Stanisław 55 Witoszów Dolny
5 Janik Magdalena 22 Pszenno
6 Łysionek Rafał Grzegorz 30 Pogorzała

Lista nr 16 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
Numer na liście Nazwisko i Imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 Świąder Wiesław Alfred 58 Świdnica
2 Burdek Ewa Maria 53 Grodziszcze
3 Gawron Ryszard 48 Lutomia Dolna
4 Kownacki Szczepan Ludwik 60 Słotwina
5 Bergander Piotr Waldemar 37 Komorów
6 Goździejewski Kazimierz Andrzej 55 Pszenno

Okręg nr 6 - Gmina Świebodzice i Gmina Dobromierz

Lista nr 1 - KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
Numer na liście Nazwisko i Imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 Sztor-Marciniak Liana Pauletta 69 Świebodzice
2 Bujak Adam Stanisław 60 Świebodzice
3 Sychowicz Kazimierz Tadeusz 63 Roztoka
4 Latuszek Wojciech 53 Świebodzice
5 Długosz Magdalena Agnieszka 37 Świebodzice
6 Czarnik Katarzyna Joanna 33 Świebodzice

Lista nr 2 - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Numer na liście Nazwisko i Imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 Gregorczyk Mariusz Grzegorz 46 Świdnica
2 Wiszniewska Elżbieta 58 Świebodzice
3 Siodlarz Krystyna Stanisława 63 Świebodzice
4 Wysoczański Dariusz Michał 43 Świebodzice
5 Bartkiewicz Mirosław Franciszek 44 Świebodzice
6 Sadowski Zbigniew Leszek 48 Świebodzice
7 Kuriata Renata Agnieszka 37 Świebodzice
8 Trusewicz Czesław 58 Świebodzice

Lista nr 4 - KOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Numer na liście Nazwisko i Imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 Kurzawa Tomasz 46 Świebodzice
2 Fedorowicz Piotr Tadeusz 39 Świebodzice
3 Prostak Paweł Władysław 24 Dobromierz
4 Mądra Halina Maria 48 Świebodzice
5 Kasprzyk Wiesław Bolesław 68 Jugowa
6 Kwiatkowski Krzysztof 24 Roztoka
7 Wiśniewska Dorota Beata 42 Świebodzice
8 Sudor Mateusz 22 Świebodzice
9 Orłowski Marek Waldemar 51 Świebodzice

Lista nr 5 - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Numer na liście Nazwisko i Imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 Zalewski Piotr 49 Świebodzice
2 Nawrocka Halina 56 Świebodzice
3 Babiarz Adrian 27 Kłaczyna
4 Wyrzykowski Marek Tadeusz 58 Świebodzice
5 Hereda Krystyna 46 Pietrzyków
6 Lendo-Kawałko Agnieszka 30 Świebodzice
7 Kowalska Grażyna 50 Świebodzice
8 Wołoszyn Jerzy Józef 54 Świebodzice
9 Pasieczna Kamila Czesława 28 Świebodzice
10 Kozak Tadeusz Julian 55 Świebodzice

Lista nr 16 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
Numer na liście Nazwisko i Imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 Zieliński Janusz 50 Witoszów Dolny
2 Kurek Daria 53 Dobromierz
3 Zyska Ryszard 63 Świebodzice
4 Stąpor Magdalena Joanna 45 Świebodzice
5 Szewczyk Adrian Krzysztof 36 Świebodzice
6 Siekierzyńska Izabela 37 Świebodzice
7 Michalak Sławomir Tadeusz 53 Świebodzice
8 Kołakowska Monika Maria 36 Świebodzice
9 Czekaj Tomasz Jerzy 30 Świebodzice
10 Horodecki Jan 71 Świebodzice

Lista nr 17 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA POWIATU
Numer na liście Nazwisko i Imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 Loch Leszek Adam 52 Strzegom
2 Błaszczak Dymitr 70 Dzierzków
3 Marcińska Elżbieta Katarzyna 43 Świebodzice
4 Psiarski Stanisław 58 Świebodzice
5 Jarocki Janusz 62 Świebodzice
6 Cieloch Anna 55 Świebodzice
7 Gajda Krzysztof Piotr 32 Świebodzice
8 Czarka Gabriela 31 Serwinów
9 Misztal-Kuliś Iwona Małgorzata 29 Borów
10 Moszumański Władysław 53 Świebodzice

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group