Sobota, 18 maja
Imieniny: Aleksandry, Feliksa
Czytających: 1197
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Żarów: Gra terenowa

Poniedziałek, 3 maja 2021, 15:23
Autor: red
Żarów: Gra terenowa
Fot. organizatorzy
Gminne Centrum Kultury i Sportu oraz Żarowska Izba Historyczna zapraszają do udziału w grze terenowej "Na szlaku historii – Gmina Żarów".

Zabawa startuje 1 maja i trwa do 16 maja 2021 roku. Gra terenowa "Na szlaku historii" łączy w sobie aspekty historyczne, edukacyjne i poznawcze. Dla jej uczestników przygotowanych zostało 10 pytań. Do dwóch z nich dołączone zostały ilustracje. Zadaniem dla osób biorących udział w grze jest w pierwszej kolejności odnalezienie odpowiednich miejsc położonych na obszarze gminy Żarów. Następnie odczytanie napisów lub znaków umieszczonych na różnych budowlach i obiektach architektury. Odpowiednia ich interpretacja jest niezbędna do udzielenia prawidłowej odpowiedzi na zadane pytanie.

– Gra terenowa "Na szlaku historii" to znakomita forma aktywnego spędzenia wolnego czasu na świeżym powietrzu oraz okazja do poznania ciekawych miejsc i zabytków w gminie Żarów. Na stronach internetowych Organizatorów w czwartek, 29 kwietnia o godzinie 12.00 został opublikowany PDF z zadaniami, które należy rozwiązać, a następnie arkusze z odpowiedziami dostarczyć do siedziby Organizatora. Wydrukowane arkusze z zadaniami będą również czekały na Was w siedzibie GCKiS ul. Piastowska 10a, Żarów – czytamy na stronie internetowej organizatorów wydarzenia.

Pięćdziesiąt pierwszych osób, które poprawnie rozwiąże zadania otrzyma od GCKiS nagrodę. O czasie i sposobie rozwiązania zadań decyduje każdy uczestnik. Regulamin dostępny od 29 kwietnia na stronach internetowych Żarowskiej Izby Historycznej i Gminnego Centrum Kultury i Sportu w Żarowie: http://www.centrum.zarow.pl/index.php/sport-newsy/1725-gra-terenowa-wez-udzial

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group