Wtorek, 23 lipca
Imieniny: Bogny, Brygidy
Czytających: 645
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Mysłaków: Grali przy stole bez komputera

Sobota, 28 stycznia 2012, 0:02
Aktualizacja: 0:04
Autor: GOK Marcinowice
Mysłaków: Grali przy stole bez komputera
Fot. GOK Marcinowice
Już po raz szósty ponad dwustu młodych ludzi zasiada jesienią przy stolikach w swoich świetlicach, aby wywalczyć udział w finale rozgrywek w chińczyka i warcaby. Odbywa się to w dwóch kategoriach wiekowych: do lat 13 i powyżej – bez ograniczeń wiekowych. Finał ma miejsce w okresie ferii zimowych kolejno w większych świetlicach gminy Marcinowice.

W tym roku sześćdziesięciu zawodników z siedemnastu świetlic spotkało się na świetlicy w Mysłakowie. Zawody rozgrywano w systemie „każdy z każdym”. W przerwie przed ścisłym finałem podano obiad dla wszystkich. Nad prawidłowym przebiegiem rozgrywek czuwali instruktorzy i gospodarze świetlic.

Puchary, medale i nagrody rzeczowe wręczyli: Jerzy Guzik – Wójt Gminy, Zdzisław Grabowski – Przewodniczący Rady Gminy, Helena Błońska – Przewodnicząca GKRPA, Bożena Lema – Przewodnicząca Komisji Oświaty i Wychowania, Janusz Gąsior – Radny i Emanuela Gerus – Sołtys wsi Mysłaków.

Wielu spośród uczestników współzawodnictwa powiedziało, że nie wyobrażają sobie ferii zimowych bez gier świetlicowych, zwłaszcza w sytuacji gdy brakuje śniegu! Impreza jest organizowana i finansowana przez Gminny Ośrodek Kultury w Marcinowicach i Gminną Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

(GOK Marcinowice)

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group