Czwartek, 20 czerwca
Imieniny: Bogny, Bogumiły
Czytających: 1231
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Żarów: Grali w bule

Piątek, 24 maja 2024, 10:29
Aktualizacja: 10:29
Autor: red
Żarów: Grali w bule
Fot. UM Żarów
Uniwersytet Trzeciego Wieku w Żarowie był organizatorem 8. Wiosennego Turnieju UTW w bule, w którym brali również udział seniorzy z Uniwersytetów Trzeciego Wieku z Bielawy, Dzierżoniowa, Ząbkowic Śląskich i Świdnicy.

Wszystkich zawodników przywitali i dopingowali dyrektor Gminnego Centrum Kultury i Sportu w Żarowie Tomasz Pietrzyk oraz kibice.

- Atmosfera na naszym turnieju jak zawsze jest wspaniała. Uniwersytety z innych gmin bardzo chętnie do nas przyjeżdżają, aby wspólnie się bawić i wymienić doświadczeniami. Cieszymy się, że może poszerzać te znajomości i wymieniać się naszymi doświadczeniami – mówiła prezes UTW Żarów Krystyna Markiewicz.

Podczas turnieju wszyscy seniorzy spisali się na medal. Drużynowo I miejsce zajęli słuchacze z UTW Dzierżoniów, II miejsce UTW Bielawa, a III miejsce UTW Świdnica. Indywidualnie natomiast I miejsce zajął również UTW Dzierżoniów, II miejsce UTW Żarów, a III miejsce UTW Świdnica. Wszyscy uczestnicy turnieju otrzymali dyplomy, a zwycięskie drużyny puchary.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group