Niedziela, 16 stycznia
Imieniny: Waldemara, Włodzimierza
Czytających: 621
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

powiat świdnicki/Wojnarowice: Groźny wypadek na K35 – helikopter ratował rannego; dwie kolizje w naszym powiecie

Sobota, 20 listopada 2010, 10:09
Aktualizacja: Niedziela, 21 listopada 2010, 9:23
Autor: KO
powiat świdnicki/Wojnarowice: Groźny wypadek na K35 – helikopter ratował rannego; dwie kolizje w naszym powiecie
Trasa na Wrocław – za Tworzyjanowem (czytelnikowi dziękujemy za przesłanie zdjęcia).
Fot. czytelnik
Trasa na Wrocław była kilka godzin zablokowana po wypadku z udziałem kilku samochodów osobowych. Do zdarzenia doszło między Tworzynajnowem a Wojnarowicami dziś rano. Choć to już teren powiatu wrocławskiego, ze względu na skalę wypadku w akcji ratowniczej uczestniczyło nasze pogotowie ratunkowe i straż pożarna. W naszym powiecie dziś doszło do dwóch kolizji.

W zdarzeniu ucierpiały trzy osoby. Świdnickie pogotowie ratunkowe zajęło się dwójką rannych: Beatę M., lat 44, z urazem głowy i kręgosłupa szyjnego oraz Przemysława Sz., lat 22, z urazem kręgosłupa odwieziono do szpitala.

- Trzeci ranny został odtransportowany do wrocławskiego szpitala wojskowego helikopterem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego – mówi doktor Zbigniew Kołodziejczyk, dyrektor powiatowego pogotowia w Świdnicy. – Ranny ma uraz wielonarządowy, jego stan jest bardzo ciężki.

Nasze centrum powiadamiania ratunkowego otrzymało prośbę o pomoc w akcji ratunkowej od pogotowia wrocławskiego dokładnie o godz. 7.34. Na miejscu zdarzenia pojawiły się służby z dwóch powiatów.

Trasa przez kilka godzin była zupełnie zablokowana. Po godz. 11. odblokowano jeden pas i ruchem kierowała policja. Teraz droga jest już zupełnie przejezdna.

Dziś też doszło do dwóch stłuczek - w Świebodzicach przy ul. Strzegomskiej (ok. godz. 8.30) i w Świdnicy przy ul. Westerplatte (ok. godz. 14.). Na szczęście były to niegroźne kolizje.

Zobacz film:

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (32) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group